Kłucie w klatce piersiowej-Thermo Speed Extrem

napisał/a: anonim10 2015-05-28 20:43
Witam ponad miesiąc temu zacząłem zażywać Thermo Speed Extrem przez 2 tygodnie brałem i przestałem. Jest to suplement diety, jego skład bardzo łatwo sprawdzić w internecie, głównie bazuje na kofeinie. Po tych dwóch tygodniach zaprzestałem brania tego środka, ponieważ coś zaczęło kłuć mnie w klatce piersiowej. Nie biorę tego już 3 tygodnie, a kłucie nadal nie ustępuje. Jest co jakiś czas, ale praktycznie codziennie, nie wiem jaka jest przyczyna. Oczywiście, spożywam też mniej i zdrowiej, zrezygnowałem ze słodyczy, pieczywa białego, makaronów, ryżu, alkoholu etc. Jednak moje pytanie brzmi, czym to kłucie jest spowodowane i czy to możliwe, że przez Thermo Speed Extrem?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

http://www.sport-shop.pl/gallery/big/5916_1.jpg
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-05-29 07:52
Może tak reagujesz na kofeinę. Nie wiemy nic o Tobie, więc trudno coś więcej Ci doradzić.
napisał/a: anonim10 2015-06-04 22:15
Mam 22 lata, 198 cm, 116 kg obecnie (zleciałem ze 127) ze sportem miałem do czynienia całe życie, ale teraz od 1,5 miesiąca regularnie biegam/gram w piłkę nożną. Pale papierosy, mniej więcej od 4 lat, chociaż nie palę dużo. Jestem alergikiem, na różnego typu roztacza, trawy itd. Biorę amertil, nie odczulam się. Dodatkowo czego nigdy nie miałem, przy wysiłku, przy bieganiu głównie, czasami mam tak, że mam problemy z oddychaniem, kaszel. Dalszy bieg nie jest możliwy w takim wypadku. Nie jest to jednak też regułą.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-06-05 07:18
Tutaj nie sądzę że suplement jest winowajcą.

Mierzysz sobie ciśnienie?
napisał/a: anonim10 2015-06-10 03:03
Nie mierze sobie ciśnienia regularnie, ale często miałem podwyższone, już od czasów szkoły średniej. Myślisz, ze to jest przyczyną? Moja matka ma problemy z ciśnieniem od lat.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-06-10 14:44
Myśle że to dobry trop.
napisał/a: franzzkopper 2015-06-29 13:16
Mam ten sam problem