Kłucie w klatce piersiowej, bóle pleców, kaszel i duszności.

napisał/a: gabryss17 2014-02-20 17:30
Witam serdecznie,
Mam 22 lata.
Piszę ten wątek ponieważ ostatniego czasu mam problemy zdrowotne
a dokładnie:
W październiku zeszłego roku miałem pewnego dnia bardzo silne
uciski w klatce piersiowej. Nie potrafiłem się położyć na brzuchu ani normalnie funkcjonować. Trwało to dwa dni po czym zaczęło ustawać.
Nie mogłem iść do lekarza ponieważ byłem poza jego zasięgiem dlatego skontaktowałem się telefonicznie i zostałem poinformowany, że to nic poważnego.
Do tego miałem również póle ramienia i pleców.
Po powrocie do kraju ( po kilku dniach ) dostałem od lekarza tabletki na uspokojenie i przeciwbólowe.
Wtedy się zaczęły bóle w klatce piersiowej ( po lewej stronie, czasami po prawej ). Raz mocniejsze a raz słabsze.
Po niecałych dwóch miesiącach wybrałem się znowu do lekarza, który zlecił badanie krwi, moczu i pracy serca. Nic one nie wykazały dlatego lekarz odesłał mnie do domu.
Od tamtego czasu bóle częściowo ustały a teraz już ich prawie nie ma
aczkolwiek od trzech dni przy wdechach czuję kucie w klatce piersiowej, mam lekki suchy kaszel i po niewielkim ruchu przyśpieszoną pracę serca. Poza tym odczuwam lekką duszność i mam wrażenie, że dzisiaj wyplułem trochę krwi.
Możliwe, że krew jest z zębów ponieważ często się pojawia przy myciu zębów ale nie mam pewności.
Poza okresem od kwietnia do października pracuję przy komputerze praktycznie bez ruchu.
Praktycznie co weekend mam również spotkania organizacyjne gdzie korzystam z alkoholu.
Poza tym palę papierosy, około paczki dziennie.
Proszę o podpowiedź, co to może być i co robić.
Sprawa wydaje się być poważna.
Pozdrawiam
Dawid.
napisał/a: joannanr1 2014-02-20 18:15
Znawcą nie jestem ale myślę , że warto byłoby przyjrzeć się kręgosłupowi - szczególnie odc.piersiowemu.