Kłucie serca przy innych chorobach

napisał/a: alamakota3 2012-11-27 19:30
Witam, piszę do państwa bo jak to w tych czasach zanim dostanę się do lekarza to wiele czasu minie a chciałabym się chociaż dowiedzieć czy to coś poważnego.

Mam 17 lat ogólnie jestem zdrową dziewczyną lecz od około 1,5 roku choruje. Na początku często mdlałam , przy niektórych utratach przytomności miałam również drgawki kończyn bądź całego ciała i zwrot gałek ocznych ale w badaniach neurologicznych wyszło że nie mam epilepsji. W czerwcu b.r w końcu lekarze coś odkryli przy moim kolejnym długim pobycie w szpitalu, okazało się że mam guzką w przysadce mózgowej, bradykardie zatokową oraz jakieś dużo mniejsze rzeczy.

Piszę odnośnie tej nieszczęsnej bradykardii od jakiegoś dłuższego czasu mam częste kłucia w sercu i wokół niego. Często dzieje się tak że podczas mocniejszego bólu nie mogę złapać zbyt wiele powietrzna gdyż jeszcze bardziej mnie boli i nie wiem od czego może tak się dziac. Pół nocy nie przespałam bo nie wiedziałam jak mam się ułożyć tak bardzo mnie kuło, za to dziś ból mam mniej więcej od godziny 18: 20 i chwile po tym jak zaczęło mnie kłuć zmierzyłam ciśnienie i mój wynik to 85:43 pul. 51.


Ps. dodam pare informacji o których wcześniej zapomniałam, mam skierowanie na oddział kardiologii lecz miejsc od dłuższego czasu brak. Lekarze twierdzą że bradykardia i guz przysadki nie są czynnikami wpływającymi na moje utraty przytomności , raczej mam normalne ciśnienie a nie takie niskie tylko puls mam niski.
napisał/a: alamakota3 2012-11-27 19:32
Ps.2

dodam również że wątpię że to mogą być nerwobóle bo raczej jestem spokojnym człowiekiem który woli sobie olać wiele spraw niż się nimi denerwować. :)