Kłucie, pieczenie i dziwne uczucia w brzuchu...

napisał/a: Szczyp1995 2014-02-12 20:30
Witam.
A wiec tak...Mam 19 lat i miesiąc temu byłem na urodzinach u koleżanki z klasy. Jak wiadomo był alkohol i o wiele za dużo wypiłem. Pojechałem do domu i jeszcze zanim położyłem się spać musiałem iść do toalety na kupkę. Miała tak obrzydliwy zapach, że od razu zaczęło mnie mocno mdlić ale jakoż iż boję się od małego wymiotować (duszę się przy tym) wstrzymałem wymioty i poszedłem spać. Na drugi dzień bolała mnie głowa, miałem mdłości ale myślałem, że to od dużej ilości alkoholu. Po 2 dniach pojawiły się pierwsze dziwne objawy. Miałem zgagę, kłucie po prawej stronie brzucha (centralnie w boku), uczucie pieczenia w różnych punktach po całym brzuchu (i po lewej i po prawej stronie, nawet na splocie słonecznym). Poszedłem do lekarza, on bez nawet dotknięcia mnie palcem powiedział a raczej ja zapytałem czy to mogą być wrzody żołądka. On odpowiedział, że mogą i wypisał mi leki na wątrobę, na zmniejszenie wydzielania kwasu solnego i na woreczek żółciowy. Nie wykupiłem ich bo pomyślałem, że skoro mnie nie badał to skąd on może to wiedzieć, a po drugie ja mu bardziej to zasugerowałem. Objawy, które opisałem powyżej trwały tak z 1,5 tygodnia i przeszły, ale pojawiło się znowuż dziwne uczucie (tak jakbym miał u dołu brzucha około 10 centymetrów pod pępkiem jakiś zakwas lub nie wiem takie kłucie, o może coś na ten styl). Nie było to bolesne ale czułem dyskonfort. Poza tym mam jeszcze wzdęcia po zjedzeniu czegoś cięższego, nie świeży oddech 10 minut po umyciu zębów, od czasu do czasu czuję słabe mdłości ale szybko przechodzą. Mam także tak, że jestem głodny a jak coś ugryzę, np. zjem pół kanapki to momentalnie odechciewa mi się już jeść.
Kał jest moim zdaniem podręcznikowy, bez śluzu czy krwi ale za to kiedyś wydalałem 3 razy dziennie a teraz może raz na dzień albo na dwa dni.

Proszę o jakieś informację co to może być albo jakąś poradę gdzie się udać, do kogo i najlepiej za darmo bo wiem ile niektóre badania kosztują.

PS. zapomniałem, w listopadzie miałem także silne bóle w klatce piersiowej, w szpitalu powiedzieli, że wszystko z sercem i płucami jest ok więc może to jest od brzucha?
Miałem także tak, że szedłem raz ze szkoły i poczułem potężne kłucie dokładnie na środku brzucha (może trochę na prawo), aż musiałem chwilę stanąć ale zaraz przeszło.