klopoty z pamięcią

napisał/a: karolaaaa1 2010-12-17 22:36
Witam, mam 25 lat i od kiedy pamietam to mam klopoty z pamiecią, koncentracją, nigdy nie bralam zadnych narkotykow, sypiam bardzo dobrze 8-9h.
Ciągle mam pustke w glowie, nie potrafie sie wypowiedziec na zaden temat.J est to bardzo zenujace! Po prostu nie pamietam!!!! Z datami rowniez mam problem, ( np. nie pamietam kiedy ktos bliski obchodzi imieniny czy urodziny), liczb (numeru tel), nazwisk ludzi. Na imprezach nigdy nie potrafie nic opowiedziec, zawsze slucham co inni mowią.
Ponadto nie pamiętam przeczytanych książek, nawet krotkich historii czytanych w gazetach, czy też filmów, nie pamiętam o czym rozmawiałam ze znajomymi,nigdy nie pamiętałam co komu powiedziałam. Obecnie od ponad dwoch lat pracuje w męskim salonie fryzjerskim, wiadomo jak kazdy fryzjer ma swoich stalych klientow. Otoz nigdy ich nie pamietam ( twarzy, imion, rozmow) A widuje ich co miesiac, ciezko mi pracowac z myslą ze ktos mnie zna a ja, jak ta idiotka zachowuje sie jakbym widziala ich pierwszy raz albo kojarze twarz ale nic poza tym:(
Pamietam ze w szkole trudno przyswajalam sobie material i bylam zmuszona sciagąc (choc w domu przykladalam sie do nauki i dlugo sie uczylam, nawet po kilka godzin) Z koncentracja tez u mnie nie za dobrze.
Nie pamietam co robilam tydzien temu.
Wchodzac w dorosle zycie, zaczelo mi to naprawde przeszkadzac:( POMOZCIE!!! co robic(:(