Kłopoty hormonalne?

napisał/a: Nozless 2007-12-27 16:50
Witam.
Mam pewne problemy, a raczej wydaje mi się, że je mam. Otóż, za 20 dni kończę 22 lata, a wciąż nie posiadam zarostu, a dokładniej jestem "łysy" na brodzie i bokach twarzy. Coś tam na wąsie mam. Jestem ospały, nic mi się nie chce, pesymistycznie do wszystkiego nastawiony. Do tego jakieś pół roku temu, gdy odbywałem rutynową kontrolę lekarską w zakładzie medycyny pracy, lekarz wspomniał mi, abym zasięgnął porady lekarza rodzinnego, czy aby nie mam ginekomastii. Jednakże co tu dużo mówić, boję się, że to wszystko może być niejako... nieuleczalne? Czy jest jakaś możliwość, aby mój organizm zaczął działać w sposób, do jakiego go stworzyła natura? Co może być przyczyną moich problemów? Czy może być to powód zbyt niskiej zawartości testosteronu we krwi? Niestety nie dostałem się ostatnio do endokrynologa, a to za sprawą strajków lekarzy i zbyt niskich kontraktów szpitala z NFZ-em!? Pomocy, nie wiem, czy jest sens udać się z tym do lekarza rodzinnego, jestem podłamany...
napisał/a: xlukaszx 2007-12-29 14:01
te objawy moga swiadczyc o niskim poziomie testosteronu dlatego warto wybrac sie do lekarza rodzinnego albo zrobic badanei krwi prywatnie to koszt ok 20-25 zl