Klinika Psychiatrii w Poznaniu

napisał/a: franka11 2012-03-25 09:25
Jeżeli ktoś był w Klinice Psychiatrii w Poznaniu, proszę o parę słów. Ile mogą tam trzymać pacjenta, który trafił do nich w ramach kontynuacji leczenia (schizofrenia)? Wiem, że to jest sprawa indywidualna chorego, ale mniej więcej? Czy w obrębie oddziału psychiatrycznego czy to A,B czy C, są jakieś sklepiki spożywcze,lub z art. chemicznymi, co można kupić w nich i czy pacjent może sobie pójść sam i zrobić drobne zakupy? Jakie jest podejście personelu do pacjentów? Proszę o odpowiedź. Czy można dostać przepustkę w czasie pobytu.
napisał/a: sz2008 2012-04-05 00:32
Średni czas 5tygodni. Po 3 tygodniach przepustka na weekend. Sklepików nie było. Był automat z kawą, batonikami na korytarzu między oddziałami. Obok szpitala jest targ. Możliwe zakupy w grupie z opiekunem. Personel super!!! W części B są lodówki, TV, sala ćw, ping-pong, dzbanek elektryczny na korytarzu, mała sala na odwiedziny
napisał/a: franka11 2012-04-12 16:26
Jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób można załatwić leczenie w tamtejszej klinice, mój szwagier jest chory , chcemy mu pomóc w załatwieniu leczenia w tej klinice. Chodzi mi o dokumenty jakie trzeba mieć aby móc zostać tam przyjętym. Bardzo proszę o odpowiedź jeżeli ktoś ma wiadomości na ten temat.