KETONAL LEK (w żelu)

napisał/a: krystian_ 2008-07-02 23:30
Witam. Przeczytałem na tym forum mnóstwo informacji o szkodliwym działaniu tabletek KETONAL FORTE. Chciałbym wobec tego zapytać, czy KETONAL LEK (w żelu) również ma tak szkodliwe działanie dla całego organizmu? Od czasu do czasu wcieram ten żel w skórę w przypadku bóli mięśniowych, jednak wszystkie te informacje o szkodliwym działaniu tabletek o tej samej nazwie powodują, że jestem bliski wyrzucenia całej tuby nowokupionego żelu do kosza! Z drugiej jednak strony KETONAL ŻEL ma niemal identyczny skład jak FASTUM...
Reasumując:

Czy KETONAL LEK (w żelu) jest szkodliwy dla organizmu tak samo jak tabletki KETONAL FORTE?

Ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź. Już teraz za nią dziękuję.
napisał/a: delinka79 2008-07-03 16:00
ketonal w żelu ma działanie miejscowe , nie powoduje tych samych objawów ubocznch co ketonal w tabletkach , mogą po nim też wystąpić objawy niepożądane ale jeśli już są to najczęściej jakaś wysypka, świąd , zaczerwienienie
napisał/a: krystian_ 2008-07-03 16:18
A czy KETONAL LEK (żel) jest skutecznym środkiem na ból mięśni?

Może poradzilibyście mi jakieś inne, skuteczniejsze maści, bądź żele bez recepty?

A tak ogólnie rzecz biorąc, to czy jest jakakolwiek różnica pomiędzy żelem, a maścią?
napisał/a: delinka79 2008-07-03 16:48
jest to dobry lek , ale oczywiscie czy skuteczny na pana bole miesni to trzeba na sobie wyprobowac bo kazdy organizm jest inny i to ze na jednego bedzie dzialal nie znaczy ze na drugiego w takim samym stopniu , jest to to samo co fastum zel tylko inna nazwa bo preparat innej firmy a substancja ta sama czyli ketoprofen