Ketonal Forte

napisał/a: mysia19kotka 2007-06-17 22:29
mam powazny problem moja przyjacioółka chce popełnic samobójstwo... tak
przynajmniej sadze ja i moja kolezanka która prosiła o tabletki ketonal forte
100g które jej mama posiada... czy jakie sa skutki przedawkowania tego leku,
i pomieszania jego z alkocholem.
napisał/a: klapouszek2 2007-06-18 00:41
a może tylko coś ją boli a ibuprom na nią nie działa albo słyszała jaki to ten ketonal rewelacyjny glupie tabletki na samobojstwo raczej się po nich od razu nie uśnie - objawy przedawkowania mało sympatyczne, zabić się będzie trudno jednym opakowaniem a po odratowaniu (co raczej bardzo prawdopodobne) można mieć uszkodzony mózg, wątrobę, nerki, żołądek, jelita....a wcześniej jeszcze się nacierpieć - nieciekawy sposób - serdecznie odradzam Poza tym może by tak porozmawiać z koleżanką a nie wysuwać pochopne wnioski. Zasada jest taka, że leki na rec bierze tylko osoba której lekarz je przepisał - o żadnym pożyczaniu nie ma mowy! Poprostu trzeba odmówić i już a jak koleżanka będzie bardzo chciała to i tak coś podobnego znajdzie i bez rec. Jak stwierdził Paracelsus - wszystko jest trucizną i nic nią nie jest

ps tak tylko na marginesie to jakby 1 tabl miala 100g to już jedna by spokojnie wystarczyła
napisał/a: karida89 2007-07-05 17:36
ketonal to bardzo silny lek przeciwbólowy dostępny tylko na receptę i jego przedawkowanie może mieć bardzo poważne skutki! Kiedyś podczas okresu bolał mnie brzuch, a nie miałam przy sobie żadnego środka przeciwbólowego więc wzięłam od koleżanki pól tabletki ketonalu i szybko tego pożałowałam! Bardzo żle się czułam, a było to przecież tylko pół tabletki! porozmawiaj lepiej z koleżanką bo to się może dla niej źle skończyć.
napisał/a: ~Anonymous 2007-07-25 02:30
Ketonal sam w sobie bardzo szkodzi na organizm, wiem bo musze go brac ... a wraz z nim oslone na zoladek i inne badziewia :(

PS. Ketonal zazywamy TYLKO kiedy zaden inny lak nie pomoze!
PS2. Jak nalykasz sie innych tabl.Ketonal oczywiscie TAKZE ODRADZAM!
napisał/a: malgoska727 2007-11-28 19:06
Hej! ja ketonal przypadkiem podwędziłam mamie (100mg forte) jako cudowny środek na ból głowy.... jest super! nic tak mi nie pomagało;) brałam zawsze jedna tabletke i wszystko wracało do normy... a nawet lepiej... czułam sie po tym superowo... tylko opakowanie szybko sie skończyło i mam kłopot... od dwóch dni boli mnie głowa... i nic nie pomaga... wróciłam do pyralginum 500, 2 tabletki i zero reakcji, po trzech od razu, drętwieją mi ręce i nogi, wiec lepiej nie... nawet ibuprom nic... mam wrażenie ze się uzależniłam... bo jak nie wziełam tej tabletki byłam rozdrażniona... a teraz to zonk,bede musiała bez nich jakoś przezyć .... albo przerzuce się na morfinę;) tylko ze to jeszcze trudniej dostać... bo przeciez żaden normalny lekarz nie przepisze mi ketonalu, ani tym bardziej morfiny....
napisał/a: ~Anonymous 2007-11-30 17:57
Ketonal jest cudownom środkiem? Dziewczyno, zaden lek nie jest cudowny i kazdy szkodzi... Z badan medycznych, udowodniono ze bol glowy (migrena) najczesciej spowodowana jest od brania lekow przeciewbolowych. Osobiscie mam dostep do Tramalu, mocniejszego niz Ketonal i na MNIE nie dziala, a jest mocniejszy...

Dlatego odradzam branie lekow przeciwbolowych jezeli nie sa naprawde potrzebne ...
napisał/a: malgoska727 2007-12-01 21:46
...jeśli głowa pęka już dwa dni, je się wyłącznie na siłę i nie da rady się uczyć, bo od widoku liter człowieka mdli? Myślałam na początku że od oczu, ale okulista powiedział że z tym wszystko w porzadku... no to następny przyszedł mi na myśl wypadek, był pół roku temu, co prawda guz pozostał... ale niemożliwe żeby to było przyczyną w sumie to od wtedy biorę ketonal, bo nic innego nie pomagało...
napisał/a: ~Anonymous 2007-12-02 13:15
A próbowałaś brąc Ketonal w dawce 50mg ?? Może też będzie działał, a dużo mniej szkodzi ...
napisał/a: malgoska727 2007-12-02 15:49
nie próbowałam.... i chyba nie spróbuję, bo to jest na receptę... a do lekarza na razie tylko z mamą a ona o niczym nie wie, dobrze, że nie wie. Doszłam do wniosku że to wszystko bez sensu jest... może uda mi się przewegetować jakoś ból głowy bez brania żadnych tabletek... przynajmniej na razie. w końcu to kilka dni... które uznam w życiu za czas stracony dziękuję za radę
napisał/a: qaczeq 2007-12-03 21:48
Miałem ketonal w zastrzykach bo już nic nie pomagało ( pogruchotany bark pod gipsem ) ale jak to bierzesz w dużej ilości to przerąbane ... nie radzę próbować .. nie wiem w sumie jak tabletki ale zastrzyk to hipnoza ;P :D
napisał/a: malgoska727 2007-12-10 18:11
taa... wiem... ale po 100 odlotu jako takiego nie ma ale przyznam że czułam się jak nowonarodzona ostatnio umierałam 3 dni.... ale o dziwo przeszło po aspirin na migrene....i sie spać od razu położyłam... cieszę sie że pomogło
napisał/a: Diana64 2007-12-21 21:58
KETONAL MOZNA KUPIC BEZ RECEPTY TAK NAPRZYKLAD JEST W MOIM MIESCIE NAMNIE TEZ NIE DZIALA DLATEGO BIORE DIKLORATIO UNO JEST SILNYM LEKIEM I NA RECEPTE BRALAM NIERAZ PO 4 KETANOLE I NIC DLTEGO MAM SILNIEJSZE OD KETONALU BOLAL MNIE ZOLADEK