KATAR NON STOP

napisał/a: wiktorww 2013-07-08 20:03
Witam,
mam 15 lat i odkąd pamiętam mam bez przerwy katar (jakoś od 5-6 roku życia albo i wcześniej). Robiono mi wiele badań, które nic mi nie powiedziały tj. alergologiczne (chyba wszystkie możliwe, nic nie wykazały), wkładano mi kamerę do nosa i wgl robiono chyba wszystko. Byłem u kilkunastu alergologów w LUXMEDZIE , MEDICOVERZE i innych mniejszych przychodniach i NIC! Stopniowo z wiekiem polepsza mi się, w wieku 5-9 lat przez cały czas smarkałem, teraz nie muszę wycierać nosa co 5 min (ale nadal nie rozstaję się z paczką chusteczek), katar jest mniejszy, ale nadal spływa mi do gardła i muszę co minutę chlipnąć nosem :( Nie jest to gęsta wydzielina może bardziej płynna, bezbarwna. Nie jestem na nic chory. Zdrowo się odżywiam. Uprawiam czynnie piłkę nożną. Podczas treningów mój katar przekłada się chyba trochę na moją wydolność (pomimo tego iż jest bardzo dobra, mogła by być lepsza) oraz bardzo często muszę pluć i wycierać nos, częściej niż inni. W życiu codziennym przede wszystkim przeszkadza na lekcjach jak ja jedyny chlipię nosem i wycieram go, oraz gdy wychodzę ze znajomymi to czasem głupio jest tak nagle wyjąć paczkę chusteczek i wydmuchać nos. Mam nadzieję, że rozumiecie. POTRZEBUJĘ POMOCY!!!
napisał/a: wiktorww 2013-07-10 21:03
Jest tam kto???
napisał/a: kasia971 2013-07-11 14:18
A byłeś u laryngologa?
Jeżeli to nie alergia, to może od zatok? A tomografię komputerową zatok miałeś robioną?
napisał/a: wiktorww 2013-07-29 13:39
Byłem nie raz i miałem ją robioną!!!