katar i katar

napisał/a: ola27kr 2007-10-14 15:44
U mojego 8 letniego syna od 2 tygodni katar był juz podawany:buderin,euforbium,otrivin(pewnie źle napisałam)ale nic nie pomaga.Oprócz kataru nie ma ani gorączki a kaszel to takie odkasływanie wydzieliny tak co 2 godziny.Nie wiem co mam jeszcze mu podawac byłam u lekarza oskrzela czyste płuca też laryngolog wykluczył migdałki.Na codzien nawet bez infekcji syn sie skarży na spływającą wydzielinę po gardle i zauwazyłam że odkasłuje ją zawsze przy jedzeniu albo podczas zajęc sportowych wtedy tez pojawia sie dodatkowo katar który znika do około 15 minut.Dodam że to nie jest kaszel ciągły tylko pojedyncze odkasływanie lekarz wykluczył astmę a ja nie wiem co mozna dalej robić.Syn ma przepisane od 2 miesiecy 2 razy po 50flixotide 1 tabl clarityny i buderin do nosa
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-10-14 19:10
Ola poczytaj dział Laryngologii! Takie objawy może dawać np. gronkowiec złocisty! W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem bedzie wymaz z gardła syna! Jeżeli nic nie wyjdzie to może to być alergia, ale odpukać może wyjśc własnie gronkowiec.
napisał/a: ola27kr 2007-10-14 19:14
oki ide poczytac w laryngologii dziekuje bardzo