Kaszel 3miesiące

napisał/a: TomaszN 2015-02-20 10:47
Witam, mam problem z kaszlem suchym borykam się od 1grudnia z nim zjadłem tonę tabletek wypilem mnóstwo syropow, byłem u alergologa uczylony nie jestem miałem robiona spirometrie wszystko ok przeswietlenie płuc też ok miałem wcześniej często zgage brałem bioparazol i przeszła.obecnie biorę miflodine, asmenol, hydrocirtisonum, tarome
ntin, syrop ambroxol lekarz zęby wykluczyć że od refluksu to zapisał mi pantopraz.dodam że czasem taka flegme że nie mogę przełknąć jej czuje taki dyskomfort w gardle.
napisał/a: Konstans 2015-02-20 17:38
TomaszN napisal(a):Witam, mam problem z kaszlem suchym borykam się od 1grudnia z nim zjadłem tonę tabletek wypilem mnóstwo syropow, byłem u alergologa uczylony nie jestem miałem robiona spirometrie wszystko ok przeswietlenie płuc też ok miałem wcześniej często zgage brałem bioparazol i przeszła.obecnie biorę miflodine, asmenol, hydrocirtisonum, tarome
ntin, syrop ambroxol lekarz zęby wykluczyć że od refluksu to zapisał mi pantopraz.dodam że czasem taka flegme że nie mogę przełknąć jej czuje taki dyskomfort w gardle.


Kaszel zniknie, gdy całkowicie wyeliminujesz produkty śluzotwórcze, jak nabiał i gluten.
Zatem do dzieła :)
I wywal te leki. Sam przyznasz, że nie pomagają, bo nie mają prawa.
A na rzekomy refluks to po prostu zakwaś sobie żoładek - pij więcej wody z cytryną, octu jabłkowego do posiłków. Refluks zniknie, jak każdemu, kto wreszcie zacznie z głową produkować kwas solny a nie lekami go hamować.
Pozdrawiam :)