kamień w dolnym przewodzie moczowym

napisał/a: justice251 2011-01-20 15:19
Jakieś 2 tyg. temu dostałam silnego bólu nerek,od nerek ból schodził w stronę krocza,myślałam,że to kolka nerkowa,bo juz 2 razy miałam ją.Tutaj jednak ból był do wytrzymania.Wzięłam nospe,urosept, urosal.,rowatinex..ból zmienił sie na pulsujący i nie jednostajny...bolało,prze stało i tak w kółko(ból był zdecydowanie mniejszy)

Niestety trwa do dzisiaj,zrobiłam badanie moczu .
PH 6,00
Ciała ketonowe obecne
azotyny brak
białko brak
bilirubina brak
Osad: nabłonki wielokątne płaskie, pojedyncze wpw.
leukocyty 2-4 wp
erytrocyty wylugowane_pojed. w preparacie (dzien po dostałam okres)
inne: śluz,pojedyncze wpw.

Dostałam wczoraj Furagin,wzięłam dzisiaj 3. tabletke i zaczęło mnie piec w okolicy cewki moczowej,tak jakby piecze,szczypie i boli.czy po Furaginie to normalne? Może ktoś wie...

Ja już sama nie wiem co robić,ból jest do zniesienia,ale ile mozna tak żyć.mam w planie usg prywatnie w poniedz.,ale słyszałam że usg jest do niczego,bo jesli to byłby kamien,a byłby w przewodzie mcozowym,to usg nie wykryje

Dodam jeszcze,że zrobiła mi sie duża chrostka w miejscu intymnym,po lewej stronie blisko łechtaczki,troche pobolewa.Była malutka,a teraz urosła do sporych rozmiarów.

Nie odczuwałam bólu póki nie zaczęłam brać furaginu...czy to możliwe,że po nim zaczęło mnie boleć,piec w poblizu cewki moczowej?a może to od tej chrostki...

Pomóżcie prosze...
napisał/a: justice251 2011-01-31 16:14
Miesiąc temu miałam okorpny ból nerek,promieniował w strone krocza.Ból skończył sie,ale zostało parcie na pęcherz,sikanie kropelkami.To mnie wykańcza.Bylam u urologa,zlecił rtg,bo na usg nie było widać żadnego kamienia ani piasku.Zobaczył tylko,że jest zastój moczu w lewej nerce

na rtg wyszło,że w lewym dolnym moczowodzie jest widoczne coś 3,5 mm,zastój moczu może wskazywać na to,że to kamień,po prawej stronie flebolit.Czekam na następną wizyte u urologa.

Zastanawiam sie,czy ktoś miał podobnie? co się wtedy robi? Biore rowatinex,spasmoline,nawe t antybiotyk brałam.

Boli mnie cewka moczowa,ból jest pulsujący,ale do wytrzymania i pojawia sie,znika

Jestem załamana