już nie wiem gdzie szukać pomocy

napisał/a: zrozpaczona-ja 2015-08-11 00:11
Witajcie. Wstyd mi pisać o moim problemie, bo jestem już dorosłą 26-letnią kobietą. Od 1,5 roku spotykam się z chłopakiem, który przede mną miał partnerkę, z którą mieszkał. Po około miesiącu naszej znajomości dziewczyna zjawiła się u niego w domu z płaczem i propozycją powrotu. On zaś, nie zgodził się, gdyż jak powiedział już się z kimś spotyka. Lecz nie tu jest problem. Nie radzę sobie ze świadomością, że mój ukochany mieszkał z inną, codziennie budził się i zasypiał obok niej. Nie ma dnia, ba nie ma chyba godziny bym nie odwiedziła jej profilu na fb. Szukam po jej znajomych zdjęć. Porównuję się do niej i za każdym razem dochodzę do jednego wniosku - jest ode mnie lepsza, ładniejsza. Jest to na tyle uciążliwe, że ciągle płaczę a wszelkie złości i żale przelewam na partnera. Co robić?
napisał/a: migotka88 2016-02-05 20:16
nic nie robic, poki sama nie zrozumiesz ze robisz zle to nikt ci nie pomoze. Dazysz do tego by zniszczyc ten zwiazek i tyle, przestan sie mazac i zacznij wierzyc w siebie, stan codziennie przez lustrem na 10 min i szukaj tych rzeczy ktore w sobie lubisz nie tylko cech fizycznych