jezyk gardlo katar

napisał/a: kava00 2011-05-30 11:35
witam od jakiegos czasu boli mnie lewy migdal. Kiedys mialem w gardle cos bialego i smierdzacego takie male grodki jezyk mam bialy bardziej tylna czesc jak poszedlem do lekarza z tymi grodkami on mi mowi ze angina myslal ze to ropa na migdalach sam tak na poczatku myslalem ale potem sie oderwal i to nie byla ropa teraz od dluzszego czasu nie mam tych grodek do lekarza z tym gardlem i bialym jezykiem nie mam co isc bo w mojej przychodzi klada lache na ciebie zeby mi dala skierowanie na analizy musialem naklamac bo mowila ze ja nie moge chciec isc na analizy tylko musi mi sie cos dziac. Bole tego gardla zaczely sie od kataru bo mam alergie na siersc itp. ale na siersc juz mniejsza bo sie przyzwyczailem chyba za to codziennie katar mam od czasu gdy gosc kosil trawnik kolo bloku bolala mnie tez wieczorem glowa to nie byl taki bol tylko lekki nacisk kolo lewej skroni jak zaczolem sobie naswetlac zatoki to mi to przeszlo. Wiecie moze co to byc? mam pierwotniaka albo jakiegos grzyba w gardle czy cos?