Jestem w ciąży ... z ręcznikiem.

napisał/a: mojonka 2016-03-07 23:43
Najważniejszymi osobami, które będą przekazywać młodym osobom informacje dotyczące seksu powinni być rodzice. Niestety, coraz częściej jest to komputer, TV, youtube i totalnie nieodpowiednia literatura. A potem się dziwić, że w gimnazjach są słoneczka ....
balino_szka
napisał/a: balino_szka 2016-04-06 15:12
Daj spokój jak usłyszałam o grze w słoneczkach nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać..
napisał/a: magda_g79 2016-05-01 23:19
Heheh ja kiedys słyszałam rozmowę dwóch nastolatek w autobusie,że przez pępek można zajść w ciążę :)
napisał/a: wikam2 2016-11-09 00:33
Pytanie zasadnicze - gdzie to cudo pochwą zwane ;)
[url_special=http://polki.pl/zdrowie/choroby,co-wiemy-o-plodnosci-i-anatomii-wyniki-badan-dr-bocian,10420070,artykul.html:nmckcqq2]https://polki.pl/zdrowie/choroby,co-wiemy-o-plodnosci-i-anatomii-wyniki-badan-dr-bocian,10420070,artykul.html[/url_special:nmckcqq2]
kahaa
napisał/a: kahaa 2016-11-09 11:36
nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach młodzież może więcej nauczyć tą Panią od edukacji seksualnej niż ona im wiedzy przekazać.
napisał/a: stoganka 2016-11-21 10:13
osa88 napisal(a):nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach młodzież może więcej nauczyć tą Panią od edukacji seksualnej niż ona im wiedzy przekazać.

Jakby to były wykwalifikowane osoby jak np. z fundacji ponton to naprawde dzieciaki moglyby wiele zyskać i byc może odroczyć decyzję o seksie. No ale gdy z mlodziesza rozmawiają o tym katecheci, to nie spodziewam sie cudów. A internet aż kipi od głupich informacji :/
napisał/a: rypinka6 2017-04-16 22:31
hahaha, rozbawil mnie tytul:D
napisał/a: Pistia 2017-05-08 15:33
Z takich "zabawnych" sytuacji. Jakiś czas temu jadąc autobusem rozmawiały ze sobą dwie nastolatki. Jedna zawzięcie twierdziła, ze chyba jest w ciąży i, ze zaszła w nią przez PĘPEK! Myślałam, że padnę tym bardziej, że bardzo głośno wyrażała swoje zdanie w tym temacie coraz bardziej przekonując sama siebie,że własnie tak wygląda "robienie dzieci"....Dziewczyny może po 15 lat miały...
napisał/a: yubi 2017-07-14 20:40
Pistia napisal(a):Z takich "zabawnych" sytuacji. Jakiś czas temu jadąc autobusem rozmawiały ze sobą dwie nastolatki. Jedna zawzięcie twierdziła, ze chyba jest w ciąży i, ze zaszła w nią przez PĘPEK! Myślałam, że padnę tym bardziej, że bardzo głośno wyrażała swoje zdanie w tym temacie coraz bardziej przekonując sama siebie,że własnie tak wygląda "robienie dzieci"....Dziewczyny może po 15 lat miały...


A potem się dziwią, że po zabawach gdzie indziej są w ciąży... Serio, oby ta edukacja seksualna w końcu doszła do skutku. Choć teraz są na to marne szanse...