Jestem w ciąży?

napisał/a: misiek43210 2013-05-10 14:34
Witam wszystkich. Mam pewien problem, gdyż spóźnia mi się okres (już 4 dni), wymiotuje, okropnie się czuję. Mam dłości, dreszcze, jakiś twardy i wydęty brzuch, zaś gdy wstanę jest on normalny - płaski. Czasami czuję jakbym miała coś w brzuchu.

Dodatkowo dodam, że jestem dziewicą i w poprzednim miesiącu miałam normalnie miesiączke (nie uprawiałam nigdy seksu, co najwyżej pieszczoty z chłopakiem ale nie w takich miejscach...).

Czy mogę być w ciąży?
napisał/a: Gracee 2013-05-10 14:49
Czterodniowe spóźnienie to nie tragedia +/- 7 dni to cykl całkowicie w normie. Jeśli jesteś dziewicą i pieszczoty nie miały miejsca przy okolicach intymnych to nie ma możliwości ciąży.
Objawy które odczuwasz teraz traktujesz bardzo subiektywnie i podpinasz je pod ciąże, której nie ma. Być może zbieg okoliczności i po prostu czym się zatrułaś lub stres u ciebie wywołuje wymioty bo też tak bywa.
napisał/a: misiek43210 2013-05-10 14:53
No tak... ale jeszcze nigdy tak nie miałam i te objawy akurat wszystkie pasują do tego. Troche się boję.
napisał/a: Gracee 2013-05-10 15:02
Stres może wpłynąć na wydłużenie cyklu i na złe samopoczucie. Wiem, że łatwo mi napisać ale spróbuj się zrelaksować i nie myśleć o ciąży której nie ma, a miesiączka lada dzień się pojawi.
napisał/a: wikam2 2013-05-17 21:42
A mogłaś/miałaś w ogóle jak zajśc w ciąże?
napisał/a: akexia 2013-06-14 20:14
Witam serdecznie mam do was pytanie kochałam sie z moim nazyczonym 30 maja przed dniem płodnym czymogłam zajść w ciaze we wtorek robiłam test ale wyszedł negatywny 11 czerwca.Od wczoraj kluja mnie jajniki a dzis mam wrazliwe sutki mam okres nieregularny wiec nie wiem kiedy wypada natepna miesiaczka a dni pldne stwierdzam po samoobserwacji sluzu i swojego ciała wiec sie nie myle .Prosze o szybka odpowiedz z góry dziekuje
napisał/a: aazz7 2013-06-14 20:22
Kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę?
napisał/a: akexia 2013-06-14 20:25
mialam ja w 20 kwietnia od tamtej pory nie mam
napisał/a: aazz7 2013-06-14 20:41
Wynik testu powinien być już wiarygodny. Masz naprawdę nieregularne miesiączki więc jeśli jedyną metodą zabezpieczenia jest obserwacja cyklu to jest trochę sprawa stresująca. Ja bym za 7 dni powtórzyła test i tyle.
napisał/a: ivi.kiwi 2013-06-14 20:46
Przy nieregolarnych cyklach liczenie dni plodnych nie ma sensu.
napisał/a: akexia 2013-06-14 20:59
31 maja mialam dni plodne sluz był rozciągliwy i bardzo sliski przezroczysty po 3 dniach juz był biały i gęsty .Czy mogę byc w ciazy bo dziwne mam te objawy?
napisał/a: aazz7 2013-06-14 21:29
Kłucie jajników utożsamiłabym z zbliżającym się okresem. Wrażliwość sutków nie jest wyznacznikiem ciązy. Gdybyś napisała, że jest Ci niedobrze miałabym większe przypuszczenia, że w ciazy jesteś. No i ja w ciązy żadnych objawów nie miałam. No a już napewno nie w pierwszych tygodniach