JESTEM W CIĄŻY!!!

napisał/a: wikam2 2011-05-12 14:22
Witam :)

Jak już pewnie większość zauważyła na naszym wyśmienitym forum mamy kolejno :

-temat dla pań starających się zajść w ciążę
-temat dla rodziców, którzy już się cieszą swoimi pociechami (pediatria - [url_special=http://commed.pl/pogaduchy-o-naszych-pociechach-vt63055.html:jblu6ikj]Z A P R A S Z A M[/url_special:jblu6ikj]:))
-temat luźny w dziale rozmów luźnych na temat macierzyństwa

ale...nie mamy tematu dla Pań, które w chwili obecnej SĄ w ciąży i chciałyby podzielić się z innymi swoją radością, troskami, zadać pytania, poinformować inne mamy etc.

Stąd pomysł na założenie obecnego tematu w którym się znajdujemy.

Jest to wątek dla pań w ciąży :)


Tu jest miejsce na pisanie "na temat" ale w całkowicie luźnym kontekście.

Zapraszam wszystkie chętne panie do popisania, podzielenia się swoimi odczuciami. Oczywiście temat jest otwarty dla wszystkich, nie tylko ciężarnych choć to typowo ICH temat :)

Raz jeszcze zapraszam!
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-12 15:19
Wikam-dziękuję w imieniu wszystkich "ciężarówek"!!!!!!
Dziś zrobiłam test,wyszły dwie kreski i od rana jestem w euforii!!!!!
Wprawdzie to moja trzecia ciąża,ale radość jest ogromna( jak i w dwóch poprzednich zresztą)!!!!
Mam nadzieję,że dołączą tu do mnie inne szczęśliwe kobietki w ciąży.
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-12 15:28
No to i ja jestem :))
Ja test robilam 3 dni temu :)
Michorku gratulacje!! Jak sie czujesz, jakies objawy?
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-12 15:37
Edunia50 napisal(a):Michorku gratulacje!!

Dziękuję i Tobie również gratuluję....
Objawy póki co ...żadne,ale tak było i poprzednio.Radość,szczęście i jakieś takie...motyle w brzuchu!!! Jak przy zakochaniu,kurcze!!!!!
A który masz tydzień ciąży? U mnie dopiero 2 tydzień.....i sama byłam zaskoczona,że test wykazał tak wczesną ciążę.
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-12 15:44
Dziekuje rowniez :)
Liczac od pierwszego dnia ostatniej @ idzie mi 7 tydz. :)
To jest nasze drugie dziecko, mamy juz synka prawie 3,5 rocznego. W pierwszej ciazy nie mialam prawie zadnych objawow, a teraz gdzies tak od dwoch dni sie zaczely.. sennosc i lekkie mdlosci, no i glodna ciagle jestem, i jeszcze troche humorkowata ;)))))
Naszczescie sa to delikatne objawy i jakos sobie z nimi radze U nas tez wielka radosc zwlaszcza, ze staralismy sie o tego skarba az 20 mies!
Fajnie, ze jest taki temat i mozemy sobie porozmawiac ;)
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-12 15:54
Ja siedzę na Commed już prawie 2 lata tyle,że w skutkach rzucenia palenia....także trochę Cię"znam" Edzia.
Ja mam dwie córki,12 lat,6 lat no i teraz na "stare lata" ( bo mam 38 lat ) zapragnął najpierw mój mąż a potem ja-trzeciego dziecka.
No i tak się nam udało,że zaskoczyło za pierwszym podejściem.....Super!
Czyli Twoja Fasolka jest starsza od mojej bo ma "aż" 7 tygodni....w tym okresie wzrostu miesiąc to szmat czasu...
Mnie od wczoraj boli głowa,ale to pogoda niestety...u mnie w górach zaczyna mocno wiać....
napisał/a: anonymouse1 2011-05-12 21:22
ja również melduję się posłusznie :)
Michorek GRATULUJĘ :)
Edunia Tobie raz jeszcze również :D
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-13 10:14
anonymouse napisal(a):ja również melduję się posłusznie :)
Michorek GRATULUJĘ :)

Witam i bardzo się cieszę,że nas przybywa.Również gratuluję....
Mam pytanie: dziewczyny co mogę łyknąć przeciwbólowego bo głowę już trzeci dzień mi rozsadza?
Jest coś w miarę bezpiecznego ?
Aha!!!
I jeszcze jedno: pijecie kawę? Bo ja już sama nie wiem....pić nie pić?
napisał/a: dorothea1 2011-05-13 10:39
Hej, dolaczam sie!
Edunia, po pierwsze gratulacje. Po drugie, czy moglabys mi troche rozjasnic w glowie, czy poduszka dla ciezarnych duzo rozni sie od zwyklej poduszki. Nie potrafie wogole spac! Szukalam takiej poduszki na internecie (greckie sklepy-mieszkam w Grecji) i taka przyjemnosc kosztuje 70 Euro! Jezeli nie ma wiekszej roznicy, kupie sobie zwykla wygodna poduche.
Zycze milej ciazy i pozdrawiam wszystkie mamy
napisał/a: anonymouse1 2011-05-13 13:04
Michorku ja jak mnie bardzo boli biorę Paracetamol ten zwykły (wcześniej pytałam gina co można wziąć) ale tu na forum czytałam, że Apap też można

dorothea taka poduszka jest w kształcie rogala np firmy motherhood koszt u nas ok 120PLN, ja właśnie czekam na przesyłkę a póki co "uwijam" takiego rogala z kołdry :D
napisał/a: Agusia1982 2011-05-13 14:26
Edytko widzisz tyle mnie nie było i nic nie wiedziałam:))GRATULUJE SERDECZNIE:)
No i wszystkim przyszłym mamusią oczywiście też:)
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-13 18:39
Czesc Mamuski!
Od wczoraj mialam problem z internetem, juz myslalam, ze awaria bedzie na dluzej, ale jednak nie ;)
Super, ze nas przybywa i Agusia dziekuje Ci slicznie :**
Dorotka, mozesz miedzy nogi i pod brzuch wkladac zwykle miekkie poduchy to tez duzo pomaga :)
Michorku, jak tam dzisiaj glowa?