jestem po zabiegu usunietych migdalow

napisał/a: pokahontas123 2009-09-16 11:44
Witam Doktorze,
mam 25 lat i dokladnie 7 dni temu przeszlam zabieg usuwania migdalow.zabieg byl konieczny, migdaly ropne w stanie zapalnym.
zglosilam sie na ochotnika,gdyz uciazliwy byl dla mnie najberadziej przykry zapach z ust ale teraz jest jeszce gorzej...zapach jest wrecz paskudny,nie do zniesienia,od dwoch dni zaczelo krwawic,bol sie nie zmniejsza,mialam bialy nalot ktorego juz nie mam ale za to wyglad mojego gardla zmienil sie tzn jezyczek podniebienny zniknal,tak jakby zrosl sie z tylna czescia jamy ustnej,jak przelykam sline to czuje jakby cos stalo mi w gardle..podejzewam ze wczorajszy lot mogl miec na to wplyw np cisnienie..czy to byl blad??czy taka jest wlasnie kolej rzeczy?czy moge przeslac zdjecie gardla?
bardzo prosze o pomoc
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-09-17 11:01
10 dni po zabiegu jest wizyta kontrolna w przychodni przyszpitalnej, powiedz to wszystko lekarzom.
napisał/a: pokahontas123 2009-09-17 12:52
tak bym tez zrobila ale sytauacja jest troche skomplikowana gdyz od trzech dni jestem za granica ale biore tez pod uwage fakt powrotu do polsku jezeli nie ulegnie to poprawie.czy sa to objawy niepokojace czy po prostu zdarzaja sie takie sytuacje po tego typu zabiegach?