jestem chory?

napisał/a: Aren 2015-04-19 03:21
Witam wszystkich. Postanowilem napisac ten post ,ponieważ od dłuższego czasu podejrzewam u siebie SCHIZOFRENIE. Wszystko trwa od okolo 3lat ..praktycznie na niczym mi nie zalezy mimo to ,ze mam 20scia pare lat ze wszystkiego rezygnuje, nic mi jest nie potrzebne(nawet szkola ,kotra powinna byc priorytetem) ..chodze z głową w chmurach, wszystko gubie (chociaz to nie jest typowy objaw ,wczesniej takie cos nie mialo mijesca ) mam problemy z koncentracja , generalnie straszny GALIMATIAS w głowie 100 mysli na sek. zauwazylem tez ze przeskakuje z tematu na temat ,ale starm sie tego nie robic,bo zaraz zapala mi sie lampka , ''jesteś chory'' ,do tego kłamie wymyslam rozne dziwne rzeczy i o nich opowiadam znajomym,niekotrzy nawet mi zadali pytanie '' Masz SCHIZOFRENIE?'' zauwazylem tez ,ze moje oczy sa jakie inne ,zmęczone, źrenice bardzo powiekszone ,nigdy wczesniej czegos takiego nie bylo ,boje sie ze jestem chory.. Tymbardziej,ze mój ojciec leczy wlasnie ta chorobe od ponad 10lat. Doradzcie mi co mam robic.CZy jestem chory?

Czekam na Wasze opinie.
napisał/a: Aren 2015-04-19 15:47
Bardzo o jakies komentarze osob,ktore maja na ten temat jakies pojecie ,bo z dnia na dzień nie czuje sie za dobrze ,zalezy
mi na czasie.
napisał/a: Vattier 2015-04-19 20:18
Powinieneś się zgłosić do poradni zdrowia psychicznego. Objawy są niepokojące, ale nie muszą świadczyć o schizofrenii - potrzebne jest pełne badanie psychiatryczne.
napisał/a: agulamala 2015-05-12 14:47
Mam znajomą, która po przyjmowaniu leków immusupresyjnych miała podobne objawy. ~Aren byłeś już u specjalisty?
napisał/a: Aren 2015-05-14 21:19
Niestety jeszcze nigdzie nie bylem ,caly czas odwelkam to ,sam nie wiem czemu ...
Zyje z dnia na dzien ,mam dziwne mysli ,gadam sam do siebie ...Obojetnosc za duzo jej u mnie
napisał/a: magda906 2015-09-16 11:05
Tutaj diagnozy nikt nie jest w stanie postawić. Musisz się udać do psychiatry bo tylko on będzie w stanie ci pomóc. W Wrocławiu jest bardzo dobry w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Wiem, że można się konsultować też meilowo.