Jest mozliwość ciąży bez miesiączki?

napisał/a: mila121 2013-12-02 12:51
Witam,
Mój ostatni okres wystapił 23 września. takze mam juz przerwy ponad 2 miesiace.
Pytanie 1. czy zanik okresu mogł wyniknąć z tego ze jak mialam koncówke to poszlam na depilacje laserowa bikini glebokiego bo na depilacji bylam jakos pod koniec wrzesnia?
pytanie 2. zaczełam współzycie na poczatku listopada, ale nie zabezpieczamy sie prezerwatywa bo on nie lubi z reszta ja tez nie chce a poza tym jestesmy przekonani ze jako ze nie mialam okresu juz ponad meisiac to zajscie w ciąze jest niemozliwe. Ale czy to prawda? Tym bardziej ze kochamy sie ale on nie dochodzi we mnie. Nie chce jeszcza zachodzic w ciaze. U ginekologa bylam miesiac temu, kilka dni po tym jak zaczelismy współzycie, przepisał mi krążki dopochwowe. I teraz zebym mogla je wsadzic musze czekac do 1 dnia cyklu ale ciagle okresu nie widac a nawet objawów zadnych nie mam. zawsze mnie piersi bolaly przed okresem.
Czy teraz jak sie kochamy jest mozliwosc zajscia w ciaze? Kiedy mam owulacje? mialam juz na poczatku paxdziernika czy Bede miala 2 tyg przed okresem? Juz sama nie wiem. pogubilam sie w tym.

Jak bylam u ginekologa to powiedziala ze mi sie spoznia ale powiedzial ze czasem tak bywa, tymbardziej ze ja raczej mam nieregularne miesiaczki. ale teraz ta dluga przerwa zaczynam sie niepokoic.
W zwiazku z tym czy jest mozliwosc zeby teraz oczekujac na okres zaszla w ciaze? kiedy partner nie dochodzi we mnie?

Dziekuję :)
napisał/a: wikam2 2013-12-02 15:37
Oczywiście, że możesz zajść w ciążę. Owulacja pojawi się jak sama piszesz ok. 2 tyg przed @.
A tak w ogóle to zrób test ;)
napisał/a: mila121 2013-12-02 18:18
No to żeś mnie pocieszyla... nie ma co.
Dziekuje Ci barzdzo za odp. :)
w glebi duszy innej odp sie spodziewałam. Juz kupilam test i jutro rano sprawdze zeby byl jak najbardziej wiarygodny.

A mam jeszcze czyli jest mozliwosc zajscia w ciaze w stosunku kiedy facet nie dochodzi w srodku? bo moj wyszedl ze mnie i po ok 5 sek mial wytrysk...
napisał/a: wikam2 2013-12-03 15:19
Ja rozumiem, że odp. nie jest satysfakcjonujaca, ale niestety trzeba pamiętać, że w ciążę można zajść zawsze.
A o preejakulacie masz tutaj :);
http://commed.polki.pl/post650813.html?hilit=preejakulacie#p650813 (4 post)
http://commed.polki.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882