Jem dużo a chudne i nie mam siły

napisał/a: leonard12 2014-07-24 14:30
Witam
Moj problem trwa od jakis dwoch miesiecy. Mam 18 lat i Zauwazylem u siebie wzrost apetytu ale nie jest to rownoznaczne z poziomem energi.Jem bardzo duzo ale chudne.2 miesiace temu wazylem ok.73kg teraz waze 70kg przy wzroscie 190cm. Odczuwam tez czesto pragnienie i przz to czesto korzystam z tolaety. Do tego mam problemy z energia. Dwa miesiace temu biegalem, plywalem, duzo chodzilem. Natomiast teraz nie mam sily na zaden sport. Do tego mawet dluzsze chodzenia zaczyna mnie meczyc. Nia odczuwam tez prawie zadnego pociagu seksualnego do kogokolwiek. Miesiac temu kiedy chcialem oddac krew lekarz nie wyrazil zgody gdyz twierdzi ze mam malo zelaza. Ale czy samo zelazo mozer powodowac te wszystkie obajwy? Juz sam nie wiem co tym myslec? Czy ktos ma pomysl co to moze byc?Pozdrawiam
napisał/a: delinka79 2014-07-27 13:15
czy miał pan robione jakieś badania w ostatnim czasie jeśli tak zamieścić wyniki , jeśli nie zrobić morfologia, mocz, cukier , TSH
napisał/a: magga1 2014-10-02 09:11
Popieram. A skąd lekarz wiedział, że masz za mało żelaza? Miałeś badania? I wszystko było ok? Jeśli nie, to powinieneś zrobić podstawowe badania z krwi + do tego zrobiłabym obowiązkowo cukier, bo może to wyglądać trochę na objawy cukrzycy...
napisał/a: leonard12 2014-10-02 10:27
Mialem robione dokladne badania krwii i cukrzycy nie mam.Pozdrawiam