Jelito drazliwe a moze jednak grzybica układu pokarmowego?

napisał/a: Patrysia86 2007-07-28 10:27
Witam Was serdecznie!
Mam 21 lat od kilku lat choruje...nie wiadomo na co.
Wczesniej w okresie liceum czesto bylo mi niedobrze,czulam taka pelnosc,jak bym byla strasznie najedzona a pomimo tego nadal chcialo mi sie jesc.
Zaczely wypadac mi wlosy w duzych ilosciach. Szczegolnie jak umyje glowe. Wlosow zostaje masa w zlewie lub wannie.Po nikim z mojej rodzinie tyle wlosow nie zostaje co po mnie .
Juz wczesniej czesto miaalm bole -reumatyczne(nie wiem czy to reymatyczne ale takie rawanie,nie do wytrzymania na dluzsza mete),pojawil sie rowniez czesto mocz,jak tylko robi sie zimniej to ja juz do kibelka ...Ostatnio zauwazylam,ze skorra zrobila mi sie bardzo sucha szczegolnie na lydkach,wewnetrzna strona rak i okolice pasa,miednica.
Poza tym na wypisie ze szpitala w gastroskopii wykryli u mnie zapalenie blony sluzowej zoladka i dwunastnicy i zauwazylam jescze ze na moim wypisie jest:
mam wymaz z gardła
Candida albicans-jezyk
grzybów nie wychodowano-gardło
Na Candide do tej pory nic nie przyjmowałam. LEczono mnie na IBS.
Rok temu objawy sie nasilily. MAm okropne biegunki,wzdecia nie do wytrzymania.Straszna ochote na jedzenie,moglabym caly czas jesc :) a jestem szczupła.165 cm i 50 kg.
W nocy spac nie moge.Budze sie ok 2,3,4 i czuje sie wyspana (w tym czasie jak tak leze w lozku czesto swedzi mnie skora) po pol godzinie zasypiam a od rana dobudzic sie nie moge jak juz przychodzi pora wstawania. CZesto chce mi sie plakac i bardzo szybko mozna mnie do tego doprowadzic.

Podejrzewam,ze moge miec grzybice układu pokarmowego a Wy co o tym sadzicie?

Mojemu lekarzowi nie mowilam o tym pecherzu,o bolach reumatycznych o skorze wlosach o tym jak spie...nie sadzilam ,ze to moze miec cos wspolnego z moim brzuchem.
napisał/a: klapouszek2 2007-07-29 11:59
A może to jednak coś z tarczycą? - kilka objawów mi tu pasuje. Sugeruję wizytę u endokrynologa i oznaczenie poziomu hormonów TSH, fT3, fT4.