Jasna krew na papierze, ale nic nie boli ?

napisał/a: baba12 2016-06-19 11:02
Witam.

Raz na jakiś czas zdarzała mi się krew na papierze. Zauważyłem że pojawiała się po spożyciu napojów gazowanych (piwo). Rzadko piłem ale odstawiłęm.

Od tygodnia tj, od zeszłej niedzieli gdzie wypiłem z 5 piw i zjadłem ostrą pizze (normalnie wg ostrych potraf nie tykam) mam codziennie jasno czerwoną krew na papierze (już 6dni) i trochę jej jest. Stolec wydaje się czysty.
Dodam że nic mnie przy tym nie boli (oprócz tego jednego dnia po pizzy).
Kiedyś (2lata temu) miałem chyba to był hemoroid (taka gulka) tylko zewnętrzny, i to bolało, wtedy smarowałem rivanolem i znikło.

Jutro chciałbym umówić się proktologa, ale pewnie i tak trzeba będzie poczekać pare dni. Pytanie co to może być ? Hemoroidy raczej wykluczam bo niema bólu, niema swędzenia.
Czy można zastosować coś doraźnie ? Jakieś czopki np. Procto-Glyvenol ?
napisał/a: piotrosiama 2016-06-19 19:17
Może hemoroid wew., może szczelina odbytu itd itp - do sprawdzenia wyłącznie w realu.
napisał/a: gdansk2 2016-06-29 10:27
Niedawno miałam ten sam problem, ale w dodatku stolec był od krwi.
Miałam kolonoskopię i okazało się , że mam Ii II stopnia hemoroidy wewnętrzne.
Czasami zdarza się krew na papierze ale już się tym nie przejmuję. Świeża krew w małych ilościach (tzn. jeżeli z ciebie nie leci)
zazwyczaj oznacza że pękają hemoroidy. Dobrze jest zrobić kolonoskopię i wtedy się wszystko wyjaśni.
Mnie też nic nie swędzi ani nie boli.Głowa do góry . pozdrawiam
napisał/a: baba12 2016-06-29 14:33
witam ponownie, chyba miałem jakąś ranę, podrażnienie, może od tego chilli, ja nawet pieprzu nie ludzie. Smarowałem dwa dni rywanolem i przeszło. Przeszło całkowicie.
napisał/a: HotChocolate 2016-09-30 17:12
Ja przy takich objawach miałam szczelinę odbytu. Po badaniach u docent Kołodziejczak w szpitalu św. Elżbiety w Warszawie wyszło. Pani doktor zajęła się moim leczeniem, miałam operację w na jej oddziale. Na razie nawrotów nie ma, ale będę już musiała się kontrolować.