Jakie zioła pomogą oczyścić organizm?

napisał/a: garwio 2016-08-03 09:10
Witajcie.
Tempo życia coraz szybsze i czasu nie starcza na to, by zabdać o siebie. Podobno zioła regulują nie tylko poprawę cery ale prace całego organizmu- tylko jakie pić?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-08-04 07:28
Oczyszczanie organizmu to bardziej chwyt marketingowy niż fakt naukowy.
napisał/a: refleksja 2016-09-30 13:18
Ja korzystam z pomocy specjalisty od chińskiej medycyny tradycyjnej, nie eksperymentuję sama. Poszukaj w necie kogoś takiego.
hepatica
napisał/a: hepatica 2016-12-20 20:58
Polecam koncentraty, które zawierają liofilizowany sok z miąższu liści aloesu. Powinny być standaryzowane do zawartości min. 7,5% polisacharydów, w przeliczeniu na aloeverozę. Wspomagają trawienie, pracę żołądka i jelit, a tym samym usuwanie toksyn z organizmu.
napisał/a: klaudiag 2017-02-13 09:53
a mi pomaga czystek i pokrzywa :) tylko to trzeba regularnie pić i efekty widoczne są dopiero po jakimś czasie! wielu się własnie zniechęca, bo chcą widzieć zmiany tu i teraz. Mi najbardziej zależało na poprawie stanu cery i po pół roku widzę dużą różnice. Dodatkowo oczywiście tez zrezygnowałam z produktów, które wzmagają trądzik ;)
napisał/a: buzek 2017-03-16 12:43
Warto jest kupić sobie zioła, które mają dobry wpływ na wątrobę. Polecam suplementy, które mają w składzie miedzy innymi:

Ostropest plamisty
babkę plesznik
czarnuszkę siewną

Bardzo dobrym suplementem jest na przykład Hepa Vitale. Jest to suplement w formie suszu ( cena może nie jest niska ale wszystko jest tak skompresowane,ze starcza na długo).

Odradzam natomiast suplementy w tabletkach. Ich wchłanianie nie jest duże.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-03-16 13:00
Ola34 napisal(a):

Odradzam natomiast suplementy w tabletkach. Ich wchłanianie nie jest duże.


A twierdzisz to na podstawie.....?
napisał/a: buzek 2017-04-10 13:28
od dawna wiadomo,ze to co jest naturalne wchłania się lepiej. Przyswajalność z tabletek jest bardzo różna w zależnosci od tego co jemy i jaka jest tabletka. Niemniej nigdy nie dorówna naturalnym suplementom.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-10 13:41
Jakby tak było jak piszesz, to żadne leki by się nie wchłaniały (90% z nich jest w formie tabletek). A uwierz mi, że dość szybko idzie odkryć że coś się "nie wchłania" patrz np. leki na nadciśnienie, hormony itp.
Pisanie że coś się nie wchłania bo jest w formie tabletki oznacza, że po prostu brak wiedzy z zakresu chemii organicznej i metod produkcji leków/suplementów.
napisał/a: Babydream 2017-04-11 18:09
wszytsko zalezy co to są za suplementy , czy sa bardziej naturalne czy takie z aptek , które hurtem sa sprzedawane i proponawane przez koncerny farmaceutyczne wiadomo ,ze te które sa naturalne sa git . co do ziół to bardzo dobrze oczyszcza czystek , bratek , pokrzywa . Ja jak miałam np trądzik , oprócz stosowania środków do pielęgnacji , stosowałam równiez własnie różne zioła , by jakoś odtruć ten organizm . Potem zostały niestety blizny , które musiałam usuwać . Znalazłam taką bardzo dobrą klinikę u siebie w mieście , Klinikę miracki. Tylko tak się ich mogłam pozbyć bo kremy i żadne reduktory mi wgl nie pomagały ;/
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-11 19:29
Co znaczy suplementy bardziej naturalne? Czym różni się kwas askorbinowy z suplementu "naturalnego" od tego z koncernu farmaceutycznego?
napisał/a: Xiri 2017-04-15 20:49
Czosnek niedźwiedzi i pokrzywa - świetnie oczyszczają ciało na wiosnę. Pokrzywa w postaci herbaty, a czosnek można dodawać do potraw.