Jakie zabiegi na cellulit w Gdansku

napisał/a: markietanka 2016-09-06 12:03
Pytanie kieruję głównie do osób z Gdanska o to abyście mi polecili jakieś skuteczne zabiegi na cellulit bo sama już nie mogę sobie z tym poradzić. Ewentualnie do innych , którzy opisżą tutaj swoją walkę z cellulitem. Sporo schudłam ale cellulit został i żadne kremy ie pomagają ;/
napisał/a: tamisia 2016-09-07 10:42
Bo cellulit tak naprawdę nie zalezy tylko od wagi. Jest to zaburzenie tkanki limfatycznej. Mi pomogła endermologia . Jest to masaż wykonywany za pomocą specjanego urządzenia. Redukowałam w ten sposób cellulit na brzuszku oraz na udach. Zabieg stymuluje komórki i dzięki temu tworzy się w skórze o 80% więcej kwasu hialuronowego. Dzięki temu cellulit znika. Jestem z Twoich okolic i na zabieg chodziłam do clinica cosmetologica w Gdańsku.
napisał/a: markietanka 2016-09-08 08:52
Możesz mi napisać jaki jest to koszt ? I na ile zabiegów trzeba się wybrać aby zobaczyć ten efekt?
napisał/a: tamisia 2016-09-09 11:47
Koszt zależy od ilosci zabiegów. Najbardziej opyla się kupować pakietami bo w pakiecie jest taniej. No i tez sporo zalezy od tego jak okolica Cie interesuje. Twarz będzie tańsza od dużego brzucha czy okolicy ud .Ja machnęłam sobie twarz i przy okazji pieri bo zobaczylam,że tracą jędrność z wiekiem i jednak przydałoby się je trochę podnieść.
napisał/a: markietanka 2016-09-12 11:43
Mnie jak na razie interesuje jedynie twarz. Nad resztą może i bym się zastanowiła jakbym zobaczyła efekty działania :) No i twarz widać a ciala nie.
napisał/a: Siatkareczka 2016-09-30 15:10
ogólnie a cellulit polecam Ci zabieg Venus Legacy ja go sobie robiłam i obwód ud mi się zmniejszył, ja robiłam w profamedzie w Warszawie, sprawdź czy u Ciebie w Gdańsku masz dostęp do tego zabiegu, jest naprawdę bardzo skuteczny.
napisał/a: tamisia 2016-10-02 11:36
Czy ja wie czy nie widać... Jak wybierzesz sie na basen czy na plażę to dobrze widać w jakiej kondycji jesteś :) Czy w dobrej czy nie. Najlepiej nie gdybaj sobie tutaj na forum ale pogadaj sobie z lekarzem Tak jak pisalam juz wcześniej w clinica cosmetologica sa darmowe konsultację tak wiec nic nie zaszkodzi Ci za free wybrac i pogadać sobie z lekarzem o tym co sądzi na temat Twojej twarzy. Czy coś trzeba byłoby poprawić czy nie...
napisał/a: Siatkareczka 2016-10-03 11:46
ale tutaj piszemy o zabiegach na cellulit, jeśli chodzi o zabiegi w Profamedzie jakie ja robiłam to miałam też damowe konsultacje, potem dopiero umówiłam się na zabieg, jestem zadowolona z efektów, jeszcze wróce na kilka zabiegów do kliniki bo przynoszą wymierne korzyści, naprawdę dużo mi to dało.