Jakie prawdopodobieństwo ciąży ?

napisał/a: namee 2012-04-16 17:59
Witam, sprawa wygląda tak , md mną a moją dziewczyną doszło do zblizenia , no i ok początek pomijam , potem nastąpił wytrysk , i do tej pory nie ma nic niepokojącego , ona miała na sobie bielizne, tu nie ma szans na kontakt md pochwą a spermą. No jednak na tym nie poprzestaliśmy, ja zacząłem ją dotykać itd , ale nie pod bielizną , następnie poszedłem umyć ręce, wymyłem je na prawde dokladnie , wymylem tez dokladnie penisa i jego okolice .. Więc niby wszystko w porządku , no i kontynuowalismy, wkladalem jej palce, i tez ocieralem sie penisem o jej pochwe .. Były to dni na ok 5-6 dni przed spodziewanym okresem czyli już dobre pare dni po okresie owulacyjnym w 31 dniowym cyklu.. No i wydawało mi się wszystko w porządku . Dzisiaj powinna dostać okres , według kalendarzyka . I myślałem ze dostala go juz wczoraj , bylo krwawienie , byl bol jednego jajnika . I tak zazwyczaj ma ze pierwszy dzien jest slabszy, a drugi to juz obfite krwawienie i bol.. Nie tym razem, dzis bol nie jest tak silny, chociaz jest , ciagle tego samego jajnika , a krwawienie bylo rano , takze malo obfite , a teraz juz calkiem zaniklo ... I wlasnie nie wiem dlaczego, mozliwa jest ciąża ? Ona mowi ze miala tak kiedys , ze wlasnie takie krwawienie przez 1/2 dni potem tydzien nic i dostala wlasciwego okresu.
Jakie jest prawdopodobienstwo ciazy, zaznaczam ze na prawde tam dokladnie wymylem rece i penisa, do tego penetracji nie bylo, nie bylo tez kontaktu miedzy wytryskiem a wymyciem , a md tym a tym bylo dobre 10 min. Prosze o odpowiedzi , denerwuje sie , nie wiem co to znaczy .
talus05
napisał/a: talus05 2012-04-16 19:11
za cztery dni mam dostac planowana miesiaczke ale wydaje mi sie ze moge byc w ciazy od nie calych dwoch tuygodni bola mnie plecy i czuje taki pelny brzuch a nigdy sie tak przed miesiaczka nie czulam. robilam tydzien temu test i wyszedl negatywny ale czuje jak bym byla w ciazy czy moge byc?????? prosze o odpowiedz:) dzieki
napisał/a: jezebel1 2012-04-16 20:51
niestety opisywane przez Panią objawy są bardzo rzadkie w tak wczesnej ciąży; po pierwsze zapłodnienie następuje po owulacji czyli po 14 dniu cyklu (przeciętnie), natomiast implantacja zarodka w ciągu kolejnych dwóch dni, to znaczy, że przy 28 dniowym cyklu dopiero koło 16-18 dnia dochodzi do implantacji; oznacza to, że 24 dnia byłaby Pani 8-6 dni po implantacji - kobiety w większości nie zauważają u siebie żadnych objawów, albo czują się nieswojo; objawy które Pani opisuje często pojawiają się u kobiet które... boją się że zaszły w ciążę; teraz jednak jest Pani w stresie i to może opóźnić miesiączkę co dodatkowo Panią zaniepokoi; proszę powtarzać test co 2 dni (dodatni wychodzi dopiero 7 dni po zagnieżdżeniu zarodka w macicy)
napisał/a: wikam2 2012-04-16 21:17
namee - umeisciłeś preejakulat ku wejścia do pochwy czy nie?
Dwa - spokojnie czekajcie na to aż miesiączka się rozkręci. Na takim etapie nie byłoby to krwawienie w ciązy ale ew. implantacja której nic nie zapowiada! Dziewczyna miała pms? Ustąpił?

Talus - ja poczekałabym do momentu aż dostanę/nie dostanę miesiączki, potem myslalabym co dalej.
A na przyszłość - test 14 dni po owulacji badz 21 po współżyciu ;) No chyba, ze pojawi się @
napisał/a: namee 2012-04-16 22:19
preejakulat, hm , to bylo tak ze wymylem dokladnie penisa, potem wrocilem i praktycznie od razu nastapil kontakt miedzy narzadami, nie trwal on zbyt dlugo .. preejakulatu nie moglo sie wydzielic duzo , no ale jednak to mozliwe ze choc troche preejakulatu jakos sie przedostalo ..
Pms miala, takie jak zwykle tzn hustawka nastrojow, rozdraznienie i lekki bol jajnika . No i hm hustawka nastrojow, rozdraznienie raczej ustapilo, bol jajnika sie nasilil.
A i obecnie nadal jest bol jajnika, ciagle tego samego, choc przez popoludnie nie bylo. Krwawienia nadal nie ma
napisał/a: jezebel1 2012-04-24 21:15
namee, jeżeli mówisz, że dziewczyna wcześniej miała już takie problemy, to trzeba wyjść z założenia, że ma bardzo nieregularne cykle i nigdy nie można mieć pewności kiedy była owulacja; u kobiet u których cykle wahają się między 10-40 dni owulacja wypada bardzo różnie, a zdarzają się ciąże nawet po stosunku w czasie lub tuż przed menstruacją; z drugiej strony w takich cyklach zdarzają się cykle bezowulacyjne; natomiast objawy partnerki zupełnie nie "wyglądają" na ciążę, a raczej na owulację lub ból o podłożu nerwowym; jeżeli uda wam się zachować spokój, to może stres przejdzie i pojawi się miesiaczka

poza tym zachęciłabym dziewczynę do wizyty u ginekologa i sprawdzenia co jest przyczyną bólów i tak rozregulowanych cykli
napisał/a: kaktuss 2014-09-06 00:53
Witam mam problem Dzisiaj uprawianiem z dziewczyna peting(chyba) a dokładnie ona siedziała na mnie i pocierala się pochwa o penisa wyszło tak że doszedłem teraz martwię się czy nie zajdzie w ciążę dodam że ona miła dni plodne i jest dziewica Chodźi mi o to czy jak już doszedłem i nie wystrzelilem w pochwe tylko na swój brzuch a ona zaraz potym przez chwilę dalej pocierala się czy to wystarczyło żeby zaszła w ciążę ?
napisał/a: wikam2 2014-09-28 22:13
Teoretycznie niby tak......ale tyle minęło od Twojego posta, że powiedz jak u Was w ogóle teraz ;)
napisał/a: kalifornia92 2014-10-02 23:31
Witam,
Nie chce zasmiecac forum wiec sie podlacze pod temat. Uprawialem seks (przerywany) z dziewczyna w zeszla sobote. Zaczelismy bez zabezpieczenia (3-4 minuty) potem nalozylem prezerwatywe. Wystrysk nastapil poza organizmem mojej dziewczyny. Powinna dostać w tym tygodniu okres. Jednak spoznia sie 2-3 dni. Test ciazowy zostal przeprowadzony dzis - wynik negatywny. Na chwile obecna nie planujemy potomstwa.

Czy jest sie czego bac? Czy na strach jeszcze za wczesnie?

Pozdrawiam.