Jakie leki na stawy?

napisał/a: Galinka 2010-05-09 10:18
djfafa napisal(a):
Sanika napisal(a):Ale oleanderek, doppelherz jest na serce z tego, co kojarzę a nie na stawy


Doppel Herz to cała gama produków, jest w śród nich też Dopper Herz na stawy.



A to nie wiedziałam, sory. DH kojarzy mi się głównie z moją babcią, która piła to na serca. Ma też chore stawy, ale nigdy nie kupowała tego na stawy. Muszę w takim razie sprawdzić ich ofertę, skoro jest kompleksowa. Dzięki za info :)
napisał/a: Galinka 2010-05-09 10:20
gwara napisal(a):CZy mozna rownoczesnie zazywac kreatyne i leki na stawy???



Zależy o jakich mówisz i w jakiej postaci, bo możesz mieć lek z kreatyną i dodatkiem czegoś, czego nie można łączyć z innymi lekami. Trzeba zawsze patrzeć na skład. Aczkolwiek wiem, że zinaxin,o którym pisałam wyżej można łączyć z wieloma lekami. Ale znów ulotka, ważna rzecz :)
napisał/a: Keybi 2010-05-13 22:28
moja mama miała bóle w stawach przy zmianie pogody... od wielu lat tak było do czasu, aż nie spotkałem się z Kolagenem Naturalnym. Miałem pieniądze i postanowiłem kupić to mojej mamie. Oczywiście moja mama stwierdziła ze taki kisiel (żel) napewno na jej zużyte stawy nie pomoże i co się okazało... tydzień używania mija mama wraca z pracy i opowiada jak to jej koleżanka narzekała na zmianę pogody... po tygodniu zmieniła zdanie... sam byłem w szoku bo myślałem że znajoma wcisnęła mi kit... tyle teraz tego wszystkiego ze nie wiadomo co kupić... ale muszę przyznać ze podziałało... zadzwoniłem do niej i dowiedziałem się ze kolagen naturalny ma wiele więcej właściwości i jest również dostępny w kapsułkach... mama łyka już 2 miesiące i jest bardzo zadowolona... polecam serdecznie każdemu
napisał/a: gwara 2010-05-19 12:53
A znacie moze jakies masci rozgrzewajace?? i masci na stawy??? Dla spoortowcow, bo tak sie sklada ze moja dziewczyna gra w siatke
i bardzo narzeka na bole w kolanach( chyba z tego skakania:);))
napisał/a: Keybi 2010-05-20 11:14
Maść rozgrzewająca np bengay pełno tego w aptekach... maści rozgrzewające nie rozwiążą problemu ze stawami... to tylko doraźne działanie... twoja dziewczyna powinna pomyśleć o suplementach diety a nawet o samej diecie... pamiętaj ze maź stawowa się nie regeneruje... jeśli raz zostanie wytarta poprzez np wyczynowe uprawianie sportu nie powróci do poprzedniej grubości... już taka nasza ludzka natura... radze się nad tym zastanowić zanim będzie za późno...
napisał/a: Pozytywnie-Zakrecona 2010-05-22 10:09
Dokładnie masci rozgrzewajace dzialaja doraznie, wiec twoja dziewczyna powinna sie zastanowic nad jakims sumplementem diety. Moze faktycznie zinaxin, ktory zawiera siarczan glukozaminy by jej pomogl, albo jakis podobny preparat?
napisał/a: fenixKLAN 2010-05-24 22:17
hmm sam przeszlem to i wierzcie cwiczenia BASEN I SAUNA WAZNE KONSEKWENCJA ,
PROSZE SPRAWDZCIE TO ,
CHRZASTKA REKINA TEZ ,
BENDE MIAL CHWILE TO OPISZE
napisał/a: MartiB 2011-01-29 12:44
Ze swojej strony mogę polecić np. artreum. To jest właśnie suplement na stawy, opakowanie starcza na 60 dni po 1 kapsułce. Kupuję go swojej mamie od jakiegoś czasu, poleciła mi go farmaceutka w łódzkiej aptece za grosze i mama nie narzeka, wręcz przeciwnie. Lek ma dobrą cenę bo to raptem 20-pare pln, a jak mówię starcza jej na 2 m-ce. Ewentualnie jest trochę takich leków też w formie do picia jeśli nie przepadacie za tabletkami. Ale myślę, że w takim wypadku suplement stosowany dłuższy czas będzie znacznie lepszy niż maść, która działa tylko tak naprawdę w danej chwili i głównie przeciwbólowo.
napisał/a: monika_c 2011-02-07 22:18
Tak na prawdę jest mega problem z dobrym lekiem na bóle stawów;/. POszperałam w necie i nic konkretnego nie znalazłąm - dopiero babka w mojej knurowskiej aptece za grosze poleciła mi kilka różnych leków. Spróbowałam po nowości - 4flex. Brałam to kilka dni i wszystko wróciło do normy.
napisał/a: czybit161 2011-02-08 16:18
Z produktów rynkowych dostępnych normalnie bez recepty najlepszy na stawy jest "Animal Flex"
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-02-08 20:26
Kamil jest nowe i tanie cudo:

http://testosterone.pl/regeneracja-stawow/flex-4-joints-310-gram

Polecam wszystkim z problemami ze stawami.
ps. nie sprzedaje tego suplementu, nie jestem przedstawicielem handlowym itp. :)
napisał/a: czybit161 2011-02-09 08:56
djfafa napisal(a):Kamil jest nowe i tanie cudo:

http://testosterone.pl/regeneracja-stawow/flex-4-joints-310-gram

Polecam wszystkim z problemami ze stawami.
ps. nie sprzedaje tego suplementu, nie jestem przedstawicielem handlowym itp. :)



Masz racje skład super i cena 60zł za 30 dni kuracji nieźle to wygląda i proszek, który bynajmniej ja wolę lepiej od kapsułek i tabletek :)