Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

napisał/a: kasia9_19 2014-10-16 16:24
Witam serdecznie,
Mam 18 lat, 3 sierpnia ostatni raz współżyłam z chłopakiem oczywiście z prezerwatywą i nie miałam dni płodnych, potem od 26-31 sierpnia miałam okres, normalny nie żadne krwawienie. Jednak we wrześniu nie dostałam miesiączki, jest już 16 października a okresu dalej nie ma, mam 15 dniowe spóźnienie. Nie mam żadnych objawów nic mnie nie boli, z pochwy leci śluz taki jak przy dniach ale ich teraz nie powinnam mieć. Czy jest prawdopodobne że jestem w ciąży ?
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-17 09:26
Bierzesz tabketki anty?
napisał/a: Gracee 2014-10-18 22:16
kasia9_19 napisal(a):Witam serdecznie,
Mam 18 lat, 3 sierpnia ostatni raz współżyłam z chłopakiem oczywiście z prezerwatywą i nie miałam dni płodnych, potem od 26-31 sierpnia miałam okres, normalny nie żadne krwawienie. Jednak we wrześniu nie dostałam miesiączki, jest już 16 października a okresu dalej nie ma, mam 15 dniowe spóźnienie. Nie mam żadnych objawów nic mnie nie boli, z pochwy leci śluz taki jak przy dniach ale ich teraz nie powinnam mieć. Czy jest prawdopodobne że jestem w ciąży ?

Zdarzały Ci się już takie przesunięcia miesiączki?
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-18 23:08
Gracee napisal(a):
kasia9_19 napisal(a):Witam serdecznie,
Mam 18 lat, 3 sierpnia ostatni raz współżyłam z chłopakiem oczywiście z prezerwatywą i nie miałam dni płodnych, potem od 26-31 sierpnia miałam okres, normalny nie żadne krwawienie. Jednak we wrześniu nie dostałam miesiączki, jest już 16 października a okresu dalej nie ma, mam 15 dniowe spóźnienie. Nie mam żadnych objawów nic mnie nie boli, z pochwy leci śluz taki jak przy dniach ale ich teraz nie powinnam mieć. Czy jest prawdopodobne że jestem w ciąży ?

Zdarzały Ci się już takie przesunięcia miesiączki?


Jezeli jej sie nie zdarzaly to co moze to byc najprawdopodobniej?