jakie badanie skóry?

napisał/a: akustyk 2013-10-18 15:38
hej od dwóch lat mam pewną zmiane skórną, zadne masci nie pomagają, nawet te od dermatologa.
Nie chce dalej tułac sie po lekarzach aby dalej eksperymentowali.
Chce wykonac jakies badanie skóry na podstawie którego stwierdzono by czy to jakas grzybica, bakteria lub cos innego.
Mam dosyć męczenia się, chce wiedziec co mi jest.
jakie badanie powinienem wykonac, nawet jesli by to mialo byc prywatnie bo na fundusz niestety trzeba miec skierowanie?
Z góry dzieki za odpowiedz.
napisał/a: piotrosiama 2013-10-18 15:59
Nie wiem co za zmiany masz na skórze, możesz poprosić o zrobienie wymazu u dermatologa.
napisał/a: akustyk 2013-11-04 15:02
Mam czerwona moszne i jej okolice. Zaczerwieniona jest także skóra penisa od spodu przez całą jego długość.
Na początku zaczerwienione miejsca sie łuszczyły, smarowałem maścia clotrimazolum, łuszczenie ustapiło ale zaczerwienienie w tych miejscach zostało i piecze sporadycznie.
To wszytsko trwa równe 2 lata. Dodam, że mam stulejke. Nie wiem czy to może miec cos z tym wspolnego.
Będac u dermatologa od razu szukał powiązania stulejki z tym zaczerwienieniem. Przepisał masc ale nic nie pomogła.
Moze nie potrzebnie mowiłem ze mam te stulejke, przed wizyta balem sie ze bedzie szukał powiązania. Moim zdaniem jedno nie ma nic wspolnego z drugim. Nigdy mnie penis nie bolał wiec chyba to nie jest stan zapalny wywołany przez stulejke.
co radzicie?