jaki zelu, peeling lub tonik?

napisał/a: Ler 2006-11-17 17:40
Witam :D

Chcialabym zakupic swojemu chlopakowi prezent w postaci toniku, peelingu lub zelu oczyszczajacego (w granicach 20 zl, bo niestety nie pracuje i nie bedzie mnie stac na wiekszy wydatek :/) ale nie wiem za bardzo jaki wybrac (rozpatrze kazda wskazowke :)). Niestety ma on tradzikowa cere i bardzo wrazliwa dlatego nawet nie wiem czy takie preparaty moze stosowac ( myslalam nad jakims peelingiem drobnoziarnistym, ale moze macie inne doswiadczenia :)).

Pozdrawiam :)

PS.Chcialabym jeszcze dodac ze ma bardzo sucha i zluszczajaca sie cere.
napisał/a: Fioletowa1 2007-01-04 23:10
Polecam zel z Neutrogeny. I w ogole wszystkie kosmetyki z tej serii. Na tym nie pisze czy to dla faceta czy kobiety wiec zaden problem. Ale to seria wlasnie glownie dla osob z sucha skora. Ja uzywam tych produktow i owego zelu i bardzo sobie chwale Skora jest gladziutka (nawet jakies wypryski czy krostki znikaja) i dobrze nawilzona
napisał/a: Kasienka84 2007-01-05 11:41
oGOLNIE kosmetyki antybakteryjne sa i dla mezczyzn i kobiet i niema rozroznienia, ja polecam Garnier Czysta Skóra. Ja i moj chlopak uzywamy od lat iz adowoleni jestesmy, jest tonik i sa zele do mycia z peelingiem. Jest to seria antybakteryjna, ja raczej mam wrazliwa cere bo ciezko dobrac bylo a ten mi pasuje. kazdy produkt w granicach 16-17 zl kosztuje. A sam peeling to Perfecta gruboziarnisny z orzechem, jets naprawde gruby i solidnie zluszcza no ale ot sie stosuje raz a gora dwa razy w tygodniu