Jaki skuteczny krem przeciwzmarszczkowy wybrać?

napisał/a: basiulak 2011-06-22 09:37
Witajcie, pewnie problem ze zmarszczkami no nie tylko mój problem, dlatego proszę was o pomoc przy wyborze jakiegoś skutecznego bo to najważniejsze kremu przeciwzmarszczkowego. Znacie coś co na prawdę działa?
napisał/a: wikam2 2011-06-22 10:36
Witaj :)
Taki temat na forum już był więc jak poszukasz to może znajdziesz :)
Ja z czystym sumieniem mogę polecić serię kosmetyków Vichy. Sama nie używam ale moja mama tak i zero zmarszczek. Była ostatnio na jakimś spotkaniu, badała ją lekarz dermatolog i jej skóra (tzn. mamy) wygląda na skórę o 10-15 lat młodszą niż jest w rzeczywistości.
Co prawda mama tych kosmetyków uzywa od lat - więc może tu jest sekret ich działania (nie pozwoliła na powstanie zmarszczek). Niemniej - uzywanie tylko tych kosmetyków, systematycznie (na dzien, na noc, pod oczy) + podkład Vichy daje u mamy (i babci :)) znakomite efekty.
napisał/a: alinka_la 2011-06-28 13:44
No witaj, każda z nas dojrzałych kobiet przez to przechodzi, po wielu testach i miesiącach natrafiłam na produkt, który stosuje już na stałe Faitoz-25, Krem działa rewelacyjnie, szybko zauważyłam, że moja skóra jest bardziej wygładzona i jędrna. Wygładza zmarszczki i bruzdy, także spełnia nasze kobiece oczekiwania doskonale.
napisał/a: Rouse 2011-07-04 15:28
Moja mama uzywa z ZIAJA:) podobno dziala;)
napisał/a: ~Anonymous 2011-07-04 15:44
Moja mama uzywa kosmetykow firmy Garnier i jest zadowolona. Tez kiedys uzywalam kremow tej firmy i byly super. Teraz przerzucilam sie na firme Simple i jestem zachwycona :)
napisał/a: suez 2011-07-16 14:14
Proponuję te z apteki :)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2011-07-23 18:31
A moze któras z Was zamiast takich typowych kremów do twarzy uzywała serum,żelu z czystym kwasem hialuronowym ?
Pytam,bo teraz moja kolezanka kupiła takie serum chyba hydraplus czy jakoś tak,i wiem ze takie serum ma własciwości i nawilzajace i doskonale spłyca zmarszczki.Wiec sama sie tak zastanawiam czy po prostu nie wybrac takiego rozwiazania,zamiast szukac w tych wszystkich róznych kremach.
napisał/a: dafff 2011-07-26 20:22
lenia42 napisal(a):Witajcie, pewnie problem ze zmarszczkami no nie tylko mój problem, dlatego proszę was o pomoc przy wyborze jakiegoś skutecznego bo to najważniejsze kremu przeciwzmarszczkowego. Znacie coś co na prawdę działa?



Tak na 100% to zadziała od 6 do 10 zabiegów falami radiowymi :P
Jeżeli chodzi o kremy to jestem za Vichy i La Roche Posay o ile się nie mylę Substiane ( jakoś około 100zł za 40-50ml) genialne.
Na rynek wchodzi też czysty kolagen w żelach, podobno też dobre efekty.
Kremy co prawda w małym stopniu spłycą zmarszczki ale regularne ich używanie będzie spowalniać proces starzenia się skóry ;)
napisał/a: pola17.76 2011-08-11 13:41
Ja od jakiegoś czasu używam kremu z hibiscusem do cery dojrzałej i jestem z niego naprawdę zadowolona. Jakością nie odstępują od takich marek jak loreal. Skóra szybko się przyzwyczaja do stosowanych kosmetyków więc trzeba je od czasu do czasu zmieniać więc ja na zmianę hibiscus i loreal, no i Drogie Panie zawsze krem na dzień i oddzielnie krem na noc.
napisał/a: hipochondryczka 2011-09-28 12:36
Też słyszałam, że la roche jest niezły
napisał/a: Candace 2012-06-24 10:04
nieistotna jest firma, ważny jest skład. najskuteczniejsze substancje przeciwzmarszczkowe to oczywiście stary i dobry koenzym Q10, retinol, kwas hialuronowy.
napisał/a: jenyss 2012-07-21 13:09
Fakt a te składniki znajdziesz i w droższych i w tańszych kremach.