Jaki skuteczny krem przeciwzmarszczkowy wybrać?

napisał/a: barbarap 2014-03-09 21:26
kwas hialuronowy podobno bardzo dobrze działa na zmarszczki, kupiłam ten krem o którym pisałam mojej Mamie, jest nim zachwycona, sama sobie kupiła już drugi słoiczek, weług mnie cera jej się rozjaśniła i zmarszczki ma mniej widoczne, w imieniu mamy polecam ;)
gienia3
napisał/a: gienia3 2014-03-27 17:21
Kosmetykiem nr 1 na zmarszczki jest dla mnie Koenzym Q10 firmy Gal, posiada właściwości antyalergiczne, dlatego może być stosowany nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Zapobiega tworzeniu się zmarszczek i spłyca zmarszczki już istniejące a także łagodzi objawy wysuszenia i podrażnienia oraz zmiany spowodowane trądzikiem.

[img]http://www.gal.com.pl/assets/components/phpthumbof/cache/konezym-q10-1.a8dd1041cd7b91bcabff16b4b82a789c77.jpg[/img]
napisał/a: denicler 2014-03-31 14:05
Ja od niedawna używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Kremów nie lubię w ogóle, bo mam wrażenie, że są za ciężkie i zatykają mi pory, ale za to uwielbiam serum do twarzy, bo po pierwsze są lekkie i skóra może oddychać, do tego szybko się wchłaniają i można je stosować pod makijaż zamiast bazy. Ja jestem fanką polskich firm kosmetycznych i ostatnio używam serum Świt Pharmy Active Lifting, bardzo fajny produkt, z pompką, cena ok. 20 zł.
napisał/a: kornelia30 2015-08-26 16:15
Nie wiem dokładnie w jaki obszar cenowy chcesz celować. W Sklepie http://www.butikspa.pl/ jest sporo bardzo fajnych dobrych kosmetyków. Mają swoją cenę, ale w większości są tego warte. Świetne produkty ma np. Academie.
napisał/a: Malicka1 2015-12-31 09:45
Super jest ten krem pod oczy http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/krem-pod-oczy/ps1000.aspx Nadaje się na pierwsze zmarszczki, więc polecam młodym kobietkom. Ja mam 25 lat i już używam.
napisał/a: tosia93 2016-01-09 14:20
Zmarszczki są rezultatem, więc najlepiej po prostu znaleźć ich przyczynę. O skórę powinno się dbać przez całe życie, żeby na starość mogła zachować porządny wygląd. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9146262,witamina-k2-mk7-z-natto-d3-duet-na-zdrowie,id,t.html To dobry sposób na zadbanie o prawidłowy wygląd cery. Polecam to wszystkim.
napisał/a: profarm 2016-01-22 12:24
Polecam kremy przeciwzmarszczkowy na dzień, które zawierają olej arganowy. W dużej części składa się on z kwasu linolowego (omega-6), który nawilża i chroni przed wysuszaniem, poprawia elastyczność i napięcie skóry dojrzałej. Dzięki temu zmarszczki znacznie się spłycają, a niektóre nawet całkowicie znikają. Skład kremów uzupełniony być powinien o szafir i witaminę E.
napisał/a: Siatkareczka 2016-07-14 15:37
ja kupiłam mamie w maju krem oeparol essence, ma w składzie wiesiołek i bardzo dobrze nawilża. Do tego nie kosztuje zbyt dużo i w sumie łatwo można go dostać. Więc warto wypróbować. Z tego co mówi mama to krem dobrze nawilża, skóra jest gładsza i bardziej napięta, szczerze mówiąc na początku obawiałam się czy krem sporosta zadaniu, ale niepotrzebnie bo radzi sobie dobrze.
napisał/a: alkowa23 2016-10-06 21:53
a ja tutaj moze poleciłabym jakąs ciekawa literaturę poczytac w tym temacie , np chociażby sekrety urody koreanek , jest taka ksiażka , dzięki której na prawde sporo się dowiedziałam i jest bardzo dobrze opisane w jaki sposób dbac o skórę . a co do kremów przeciwsmarszczkowych to np na beautikonie , jest krem przeciwzmarszczkowy marki it`s skin ;), który zawiera wyciąg z jadu węża ;)
napisał/a: Siatkareczka 2016-10-07 15:18
mnie zawsze takie wynalazki odstraszają, jad węża, śluz ślimaka, wolę nie eksperymentować i zaufać sprawdzonym rozwiązaniom. Stawiam na naturalne dermokosmetyki dlatego, że mają dobry skład, zawierają znane mi emolienty po których wiem czego sie spodziewać, wiem jakich efektów oczekiwać.
napisał/a: tamisia 2016-10-19 10:46
Wiecie dziewczyny,ze ten cały śluz slimaka jest przereklamowany bo wcale nie zawiera substancji aktywnych? W sensie wszystko fajnie brzmi ale nie daje wyraźnych efektów działania ;)

Jeśli chodzi o mnie to polecam serum do twarzy Richevon. Ze wszystkich kosmetykow jakie mialam do tej pory kazję przetestować to to serum dało najwięcej dobrych efektów. Mam wrażenie,że wnika w skórę i rzeczywiście ją nawilża.
napisał/a: Siatkareczka 2016-10-19 15:06
jak szukasz czegoś nawilżającego to też wypróbuj sobie kosmetyki oeparola, mają wiesiołek w składzie więc dobrze nawilżają, no i nie kosztują dużo więc każdy może sobie pozowlić na ich zakup, a i szukaj ich w aptekach bo tam bardzo często są na nie promocje.