jaki rodzaj testów?

napisał/a: nicola28 2014-02-26 22:30
Witam
Od pewnego czasu mam problem ze skóra
Swędzi mnie cała twarz ( na ktorej pojawia mi sie bolace krosty przewasnie na brodzie koło uszu i za uszami a po kilku dniach zostaja strupy -takie chropowate plamy bordowe i to zanim zejdzie to mija ok miesiaca ) , swedzi mnie rowniez bardzo skóra głowy, szyji ( na szyji po drapaniu lub przed drapaniem mam czerwone plamy ) oraz dłonie na dłoniach wyskakuje mi zwykle pare krostek i one strasznie swedza - wygladaja doslownie jak ugryzienie od komara . Z tego co wiem to jak dotykam chociazby ogorki koszone czy mandarynki zaraz swedza mnie rece . mam pytanie odnosnie testow , słyszałam o jakis testach na alergie atopowa i wziemna
cos takiego ( nawet nie wiem jak to wytłumaczyc aby miało rece i nogi )
IgE całkowite. . Phadiatop-Alergia atopowa/wziewna co to sa za testy ? jak sie nazywaja ? abym mogla sprawdzic czy mam alergie atopowa -wziewna a te testy z IgE - nie wiem co to dokladnie za testy sa , słyszałam tylko ze za jednym zamachem mozna zrobic na wiecej produktow , czy one sa tez na trawy itp ???

chce je zrobic prywatnie ale nie wiem jak to sie nazywa

pomorzcie bo sie zadrapie
napisał/a: dor_salva 2014-03-28 12:41
Wiem, że w Vimed zmieniają nawyki żywieniowe na podstawie kodu metabolicznego. Wizyta u dietetyka to koszt 100 zł. Lekarz zleca odpowiednie badania na 90 produktów (badanie z krwi), później już wiesz, które powodują u ciebie opóźnioną alergie pokarmową i po prostu nie jesz tego czego nie możesz. Możesz spróbować. Ja się tak pozbyłam swoich problemów skórnych. Moim zdaniem jest to bezpieczny sposób dla organizmu bez konieczności przyjmowania kolejnych leków. Ja po lekach wziewnych przytyłam 6 kg. Po odstawieniu leków i trzymaniu się nowej listy odżywiania wszystko wróciło do normy. Ja u siebie widziałam dość szybko i efektywnie rezultat. U mnie problemy zniknęły. Choć czasem jeszcze jak mnie przyciśnie to zjem coś czego nie powinnam, ale później cierpię z tego powodu :( Osobiście jestem za korzystaniem z alternatywnych sposobów leczenia.
napisał/a: anajaga 2014-03-31 11:28
ja tez mam mega problemy skorne. zaczelo sie to od tego ze mieso prezestalam jesc.. naczytalam sie tyle ze w nim wlasnie jest tyle syfow i myslalam ze bedzie lepiej.. teraz jeszcze gorzej. moze faktycznie powinnam pojsc i zrobic sobie podobne testy.. tylko drogo chyba, nie?
napisał/a: gwiezdna 2014-04-07 15:56
Te testy to dobra sprawa bo na podstawie wyników masz dobrane produkty tak, ze już nic cię nigdy nie uczuli i problemy ze skórą znikną raz na zawsze, poza tym możesz jeszcze komorę hiperbaryczną wybrać, tam też skóra nabiera promiennego wyglądu i problemy z drapaniem również znikają.
napisał/a: anajaga 2014-04-08 11:55
no tak. to moze sie wybiore, poszukam jakiegos dobrego miejsca. tyle ze naprawde myslalam ze jak odstawie to mieso to bede miala problem z glowy..
napisał/a: anajaga 2014-04-08 11:56
tylko ja bym chciała zeby ktos sie mna naprawde dobrze zajal. zebym mogla od czasu do czasu zapytac o cos. a nie od wizyty do wizyty..:(
napisał/a: MOJA PORADA 2014-04-09 12:00
Test Phadiatop wykaże czy masz alergię atopową czy nie. Bada on również poziom IgE. Możesz też wykonać test skórny na alergeny pokarmowe. Gdyby wyniki nie potwierdziły alergii możesz spróbować diagnozy metodą niekonwencjonalną. Pozdrawiam.
napisał/a: majq 2014-04-09 15:09
Takie testy nie są najtańsze, to prawda ale np w Vimedzie teraz jest promocja. Myślę, że warto sobie zainwestować w coś takiego bo tu chodzi o nasze zdrowie... często jesteśmy na coś uczuleni a nawet o tym nie wiemy tylko dziwimy się, że mamy jakieś dolegliwości zołądkowe albo problemy ze skórą, a jak to się mówi" jesteś tym co jesz" więc nasze menu ma ogromny wpływ na nasz wygląd również.
napisał/a: majq 2014-04-09 15:11
Ah, nie doczytałam. Widzę, że już ktoś wspomniał o tej klinice :) Moja znajoma mnie tam kiedyś zabrała, bo mówi że warto i przyznam szczerze, że przekonałam się do tych zabiegów. Komora hiperbaryczna musi być świetna. Powoli sobie odkładam oszczędności i myślę, że może sie skuszę. W końcu coś mi się należy od życia ;)
napisał/a: marteczka 2014-04-30 12:21
Beggie napisal(a): Komora hiperbaryczna musi być świetna. Powoli sobie odkładam oszczędności i myślę, że może sie skuszę. W końcu coś mi się należy od życia ;)

Komora hiperbaryczna i hydrokolonoterapia, te zabiegi uważam za cuda medycyny.:)
napisał/a: dor_salva 2014-05-07 21:27
czy to bezpieczne zabiegi? o hydrokolanoterapii słyszałam ale o komorze hiperbarycznej nie. Chciała bym dowiedzieć się co to daje i jakie sa wskazania może i ja pomyślę o tym :)
napisał/a: marteczka 2014-05-09 00:32
koobietka napisal(a):czy to bezpieczne zabiegi? o hydrokolanoterapii słyszałam ale o komorze hiperbarycznej nie.

Jak wszystko i ten zabieg ma swoje przeciwwskazania przy konkretnych sytuacjach jak np: ciąża, krwotok, temperatura, zapalenie zatok obocznych nosa, ostre schorzenia uszu, odma, rozrusznik serca etc.

Zanim podejmie się decyzja na każdą z metod leczniczych najpierw należy się z nią zapoznać.

koobietka napisal(a):Chciała bym dowiedzieć się co to daje i jakie sa wskazania może i ja pomyślę o tym :)

Sytuacje w których szczególnie poleca się zabiegi tlenoterapii to m.in:
trudno gojące się rany, przewlekłe zapalenia kości, zatrucie tlenkiem węgla, rozległe oparzenia. Stosuje się ją również w przypadku leczenia dzieci chorych na mózgowe porażenie dziecięce. To są przypadki stricte medyczne.