jaki najlepszy lek na uspokojenie?

napisał/a: mop0 2010-12-23 21:21
Witam mam pytanie jaki jest najlepszy lek na uspokojenie na recepte.Obecnie biore od czasu do czasu relanium 5 mg ale nie dziala za dobrze,biore pod uwage klonozepan bo slyszalem ze jest mocniejszy. Co byscie mi poradzili ? Chodzi mi o cos zeby sie wyluzowac od czasu do czasu.Dodam ze mam schizofrenie i zazywam rispolept consta w zastrzykach 37,5 mg. Prosze o odpowiedz
napisał/a: augustyn888 2010-12-23 21:51
mop0 napisal(a):Witam mam pytanie jaki jest najlepszy lek na uspokojenie na recepte.Obecnie biore od czasu do czasu relanium 5 mg ale nie dziala za dobrze,biore pod uwage klonozepan bo slyszalem ze jest mocniejszy. Co byscie mi poradzili ? Chodzi mi o cos zeby sie wyluzowac od czasu do czasu.Dodam ze mam schizofrenie i zazywam rispolept consta w zastrzykach 37,5 mg. Prosze o odpowiedz


Relanium jest jednym z najsilniej uzależniających leków.Tę sprawę powinieneś przedyskutować ze swoim lekarzem,ponieważ samowolne zażywanie takich leków to "droga do zguby".
Schizofrenia leczona pod ścisłą kontrolą lekarza prowadzącego i regularne zażywanie leków,powinno przynieść pozytywne rezultaty,w tym uspokojenie.
Samo leczenie tymi zastrzykami daje poczucie komfortu,ponieważ nie trzeba myśleć o codziennym zażywaniu leków.Może jednak potrzebna jest zmiana dawki,tak więc najlepiej porozmawiać z lekarzem.
Życzę zdrowych i wesołych świąt.