Jaki lekarz od wypadania włosów w Gdańsku

napisał/a: amelll 2016-02-02 10:42
Witam. Szukam obecnie informacji o tym jakie gabinety w Gdańsku specjalizują się w problemie wypadania włosów. Mianowicie od jakiegoś czasu mam ten problem.byłem z tym u lekarza rodzinnego. Ten podejrzewał kilka chorób oraz wykonałem badania ale wszystko jest w najlepszym porządku. Włosy nadal wypadają. Do dermatologa na fundusz raczej się nie dostanę. Mogę iść prywatnie.
Dodam,że nie stosowałem żadnych środków reklamowaych w sieci oraz proszę mi tutaj ich nie polecać. Wolę iść do lekarza i niech ten mi coś doradzi ( nie będę wydawał kasy na jakieś głupoty).
napisał/a: jan.k 2016-02-03 11:44
Z tego co wiem to nie ma aż takich dużych kolejek na nfz. Są do innych specjalistów ale nie do dermatologa. Nie dowiesz sie dopóki się nie dopytasz. Jakie konkretnie badania robiłeś? Czy były to badania hormonalne? Polecam wykonać sobie , chociażby prywatnie testosteron oraz tarczyce. Mężczyźni rzadko mają problemy z tarczycą ale nadczynność zawsze powoduje wypadanie włosów.
Inne badania jakie mozesz wykonać to na przykład trichogram czy biopsja włosa. Sam miałem z tym problem oraz robiłem to na Skłodowskiej w Gdańsku ( clinica cosmetologica) Obecnie jestem w trakcie zabiegów dermojet.
napisał/a: amelll 2016-02-08 16:42
Robiłem sobie badania ale wszystko w nich wyszło ok. Testosteron norma, tak samo hormony tarczycy ( mam na tyle dobrego lekarza rodzinnego ,że część przypisał mi na fundusz i tym mnie odciążył). Brat mnie namawia o to abym się ostrzygł na łyso bo to ponoć pomaga cebulkom. Może i tak zrobię. A ten zabieg to na czym konkretnie polega? Ten na który chodzisz?
napisał/a: jan.k 2016-02-10 15:56
A co Ci niby da takie ostrzyżenie? Nic Ci nie da. Może Ci się wydawać,ze włosy będą odrastały mocniejsze ale są to jedynie pozory. Po prostu włos na początku swojej drogi rosnięcia jest mocniejszy a potem dopiero się wyciera. Jest to jeden z miejskich mitów przekazywanych sobie od osoby do osoby. Zabieg to z tego co mówił mi lekarz dośc nowa technologia. Ostrzykuje się skórę głowy za pomocą urządzenia, które wygląda jak długopis co ma powodować regenreacje skóry. Efekt jest bardzo dobry ale po jakimś czasie jak włosy zaczynają rosnąc.
napisał/a: amelll 2016-02-11 14:30
A widzisz moze teraz jakies efekty po zabiegu? Mozesz dac mi tutaj numer telefonu to jescze sam sie dopytam co i jak bo akurat sie sklada ze rowniez jestem z pomorza. Nie z samego Gdanska ale w razei czego moglbym dojechac ( mieszkam w malym miescie a tutaj takich zabiegow nie robia).
napisał/a: jan.k 2016-02-16 09:27
Lap telefon: 513 350 082 . Zreszta wpisz sobie clinica cosmetologica Gdansk w google to Ci pojawi sie strona i poczytaj sobie tam o zabiegach.