jaki lek bez recepty na opanowanie złości ?

napisał/a: Gumek94 2014-03-30 20:09
Witam, na początku napiszę że mam słabe nerwy, odbywam obecnie praktyki i chodzę do szkoły, praktyki mam w piekarni i już 3 miesiące zostały do końca roku, czyli minie 3 lata chodzenia na te praktyki, sprawa polega na tym że często się złoszczę jak ktoś mi np ciągle ktoś na mnie krzyczy i każę mi coś zrobić, nie raz puszczają mi nerwy, a to przeklnę a to przesunę coś co mi stoję na drodze albo czymś uderzę co mam pod ręką, po prostu przez 3 lata tych krzyków poszło na psychikę, nie raz nawet płakałem jak na mnie krzyczeli albo kazali mi coś zrobić, moim zdaniem moje złości są niebezpieczne bo mi się podnosi ciśnienie, moje w normie to 140/80 za pierwszym razem jak mi pielęgniarka mierzyła miałem 150/80 ale pewnie ze stresu, wiem że mam wysokie ciśnienie i wiem że to z praktyk, więc proszę o pomoc co mam robić bo przez te 3 miesiące na pewno mi puszczą nerwy, proszę o jakiś dobry lek który pomoże mi zapobiegać nerwom, najlepiej bez recepty jakiś porządny lek który daję porządne efekty, cena nie gra roli, przez te ciśnienie ciężko mi sypiać, kręcę się kilka razy i po jakimś dłuższym czasie zasypiam, więc proszę o pomoc bo naprawdę chcę się opanowywać na praktykach aby mi ciśnienie schodziło powoli i w ogóle za pomoc bardzo dziękuję z góry.
napisał/a: ~Anonymous 2014-04-01 20:10
Waleriana+magnez.Waleriana 3x1 a magnez 1x1.Powinno pomóc. Pozdrawiam.