jaki antydepresant dla mnie?

napisał/a: needhead 2008-11-24 20:53
mam pytanie.biore solian+sulpiryd po co wiadomo:).do tego depakine 600mg w celu znoszenia lęku wywolanego przez solian i pomaga!,+sertaline 50mg wiadomo tez po co:)/problem polega na tym ze sertralinka wzmaga urojenia ksobne,zaburzenia widzenia i myslenia.chcialbym antydepresanta wolnego lub prawie wolnego od tych przypadlosci w czasei brania gdy choruje sie na schizofrenie.rozmawialem z lekarzem ,on sugeruje prozac.czy ktos moglby potwierdzic albo polecic cos innego?

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
napisał/a: nikita003 2008-11-26 00:18
Ja brałam sulpiryd oraz depakine .Piszesz ,ze wzmagają urojenia myślę ,że to zależy jak długo się leczysz na tą chorobę po dość długim stosowaniu leków stwierdziłam ,że najbardziej tolerowanym przez mój organizm jest ABILIFY.Biorę go kilka miesięcy i troszkę zetrwało zanim się do niego przyzwyczaiłam ale jest naprawdę dobry.Nie tylko ja mogę to potwierdzić inni pacjenci też .
Abilify(arypiprazol) pomógł mi w walce z moją chorobą teraz funkcjonuję normalnie nie jestem senna jak przy innych lekach i mogę stwierdzić ,ze wyszłam z tej strasznej choroby i nie ma nawrotów.Zapytaj lekarza prowadzącego może zmieni leki bo najwazniejsze jest by nie mieć wspomnianych przez Ciebie objawów.
Pozdrawiam