Jaka dieta? Niski cukier i wyskoki cholesterol

napisał/a: Pawel5519 2014-03-30 12:47
Witam, mam prawie 17 lat i 162cm wzrostu, ważę 59kg i otóż robiłem ostatnio badania, wszystko było ok 9 tarczyca, magnez, żelazo itd) jednak mam bardzo wysoki cholesterol bo 250, i bardzo mały cukier bo 50. Chciałem schudnąć bo jestem trochę gruby więc ograniczyłem słodycze ( jem je tylko sporadycznie) i to chyba przez to ten cukier. Jestem bardzo gruby na twarzy, na ciele tak średnio a nawet zwyczajnie w porównaniu do kolegów. Czy możecie mi doradzić coś abym schudł z tej twarzy, trochę podrósł, podwyższył cukier i obniżył cholesterol??? nie chcę stosować drastycznych diet, chciałbym jeść wszystko, bo wiem że tak się powinno, jednak teraz co powinienem jeść najczęściej i czego unikać???
napisał/a: EwelinaMn 2014-03-31 18:16
Proponuję Ci zapoznać się z Gaca System. Można do nich trafić w Warszawie i Lublinie, a także online. Mi bardzo pomogli. Nie dość, że schudłam, to dodatkowo poprawił się mój stan zdrowia. Systemowe odchudzanie to klucz do sukcesu u takich osób jak my. Dostaniesz porady trenera, dietetyka, a także osobę, która pomoże Ci przejść przez każdy etap, a następnie ustabilizować i utrzymać wagę. Poczytaj więcej informacji na ich stronie. Pozdrawiam.
napisał/a: Aniaa1 2014-03-31 18:56
Ja także poleciłabym iść z wynikami do specjalisty - dietetyka. Jesteś młody, organizm cały czas się rozwija, w związku z tym ważne jest, abyś dostarczał organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych, szczególnie jak chcesz się odchudzać. Być może jest tu jakiś poważniejszy problem skoro masz w tym wieku tak złe wyniki. Napisz z jakiej miejscowości jesteś, może akurat znam tam dobrego fachowca :)
napisał/a: Pawel5519 2014-04-01 16:21
Jestem z miejscowości Wyręby, woj Podkarpackie. 10km od Dynowa i 30km od Rzeszowa
napisał/a: Aniaa1 2014-04-01 17:16
Z tego co się orientuję w Rzeszowie jest poradnia dietetyczna Dobry Dietetyk. Słyszałam o nich dobre opinie. Być może w innych miejscowościach obok Ciebie też można ich znaleźć.
napisał/a: Pawel5519 2014-04-02 11:54
a wy sami nie możecie mi czegoś polecić???
nie chodzi mi o drastyczne diety, bo i tak wiecie jak jest w domu, co mama ugotuje to bede musiał zjeść :) po prostu co mogę jeść, np na kolacje, czego unikać a czego jeść więcej. Jakieś nawyki może itd
napisał/a: werdina 2014-05-09 19:03
Jesteś bardzo młoda, myślę że w tym wypadku indywidualnie powinnas poszukać porady u dietetyka. Wiem np. ze u mnie pracy dziewczyny z wysokim cholesterolem zamawiają sobie specjalny catering dietetyczny z oryginalnych przepisów ale ty jesteś na takie rozwiązania za młoda. Myślę że odstawienie słodyczy, ruch i dieta oparta na warzywach powinny ci pomóc, ale konsultacja z dietetykiem czy lekarzem koniecznie.
napisał/a: Siatkareczka 2014-05-12 16:22
EwelinaMn napisal(a):Proponuję Ci zapoznać się z Gaca System. Można do nich trafić w Warszawie i Lublinie, a także online. Mi bardzo pomogli. Nie dość, że schudłam, to dodatkowo poprawił się mój stan zdrowia. Systemowe odchudzanie to klucz do sukcesu u takich osób jak my. Dostaniesz porady trenera, dietetyka, a także osobę, która pomoże Ci przejść przez każdy etap, a następnie ustabilizować i utrzymać wagę. Poczytaj więcej informacji na ich stronie. Pozdrawiam.

jakie są główne założenia tej diety, gdzie mogę znaleźć więcej inforamcji nt. tego systemowego odchudzania? Przejrzałam ich stronkę ale można tam znaleźć jedynie ogólniki.