Jak zwiększyć wytrysk

napisał/a: amelll 2016-02-01 13:24
Witam. Od kiedy ukończyłem 30 lat nie mam już takiej ochoty na seks. Wytryski są również mniejsze oraz mam mniejszą erekcję .Czasami muszę sobie pomagać ręką aby dojsć do pelnej sprawności. Zrobiłem sobie badania hormonalne i wszystko jest w porżądku. Byłem również u urologa oraz ten nie widzi problemów.
Co mam robić jeszcze? Bo widzę,ze coś jest nie tak.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-02-01 15:16
Zakup sobie żeń-szeń np. Olimpu. On dość odczuwalnie poprawia libido.
napisał/a: daniell1 2016-02-02 07:26
Ja również jestem zdania,ze warto będzie wprowadzić jako suplementy środki zawierające żeń szeń. Oprócz Olimpu mogę polecić Potency Therapy bo wiele osób sobie to poleca na forach ( chociaż sam nie miałem okazji spróbować). Sam obecnie natomiast przyjmuje Cum on. Jest to preparat witaminowy na lepszy wytrysk, lepszą erekcję .Zawiera w sobie komplet ziół. W tym również wspomniany tutaj żeń szeń.
napisał/a: jan.k 2016-02-03 07:40
Ciężko co kolwiek doradzić nie znająć szczegółowo przypadku. Przyczyn może być kilka - może znudzenie życiem, zmniejszona ilość testosteronu itd. Udaj się może do seksuologa. Mogę Ci ewentualnie polecić suplementację w celu urozmaicenia diety i uzupełnienia niezbędnych mikroelementów. Dobry jest również Cum on - poszukaj sobie info o nim w Google
napisał/a: amelll 2016-02-03 08:24
Ale pisałem,że już robilem sobie badania. Wychodzi z nich,że wsyzstko jest ze mna w porządku. Testosteron tez robiłem Jakie niby inne jeszcze mogę sobie zrobić ;/
Po jakim czasie od brania takich suplementów widać jakieś efekty?
napisał/a: jan.k 2016-02-05 07:33
Efekty przychodzą dosyć szybko. Już po kilku dniach. U mnie poprawiło się po około tygodniu. Gdybym miał to do czegoś porównać, to doznania i osiągana przyjemność z seksu jest mniej więcej 2x większa.
napisał/a: amelll 2016-02-10 06:52
Spoko, postanowiliśmy kupić ostatecznie. Myśle, że niedługo dojdzie. Postaram się napisać jak było (o ile nie zapomnę).
Dzięki za rady i pozdrawiam,
napisał/a: konradek221 2016-02-10 21:11
pomóc nie pomoże ale zaszkodzić też nie zaszkodzi. Jedynie kasę stracisz jak przy wszystkich suplementach diety.
Jeżeli do sprawa, która siedzi w głowie to może sam siebie oszukasz i zadziała.