Jak wyleczyć Chlamydie Pneumonie?

napisał/a: alex_199n 2013-10-30 19:42
witam. Prosze o pomoc bo już nie wiem co mogę jeszcze zrobic. od jesieni tamtego roku córka ciągle chorowała (5 lat) duszący suchy kaszel, zapalenie ucha, zaropiale oczy, spała z otwarta buzią itd. mieszkamy w UK i tu lekarz nie dopatrzył się niczego złego oprócz zapalenia ucha na który dostala antybiotyk (amoksycilin), jesli chodzi o kaszel to za każdym razem twierdził ze to norma u dzieci, dopiero w maju tego roku będąc w Polsce zrobiliśmy badania i wyszła chlamydia pneumonie. dwa tygodnie Klacidu i antybiotyk do nosa i bylo ok. we wrzesniu uporczywy kaszel wrócił (bez innych objawów), po trzech tygodniach stosowania róznych syropów Pan doktor po usłyszeniu historii z chlamydią (zreszta był bardzo zaskoczony i powiedział że pierwszy raz o takiej bakterii słyszy) dał w ciemno Erythromycynę na tydzień ( o zrobieniu badań nie chciał słyszec), po kilku dniach była faktycznie poprawa ale jak tylko skończyła antybiotyk, kaszel wrócił tak samo silny. po telefonicznej konsultacji z lekarzem z Polski poszłam po kolejny antybiotyk, tym razem dostalam Azythromycyne na trzy dni, tydzien przerwy i znowu trzy dni. niestety po skonczeniu leku mała kaszle ze zdwojona silą, mniej wiecej co 10 sekund, to juz jest nie do wytrzymania, dziecko jest umęczone ciąglym kaszlem a ja nie wiem jak jej pomóc. kolejnego antybiotyku nie dadzą a zreszta nie chce jej faszerować tak w ciemno. Prosze o pomoc co jeszcze moge zrobic.??? ona nie ma innych objawów tylko ten kaszel... nawet jesli mialaby jakąś inna bakterię to juz po tych lekach powinna ustąpic a jesli to wirus to przeciez ona kaszle juz prawie dwa m-ce wiec tez powinno przejść juz sama nie wiem. Panie doktorze prosze mi cos podpowiedziec..