Jak usunąć tatuaż?

napisał/a: sabinka333 2014-08-11 13:48
Witam,

Jak w temacie, czy macie może wiedzę jak dokładnie usunąć tatuaż ze skóry? Czy jest to w ogóle możliwe aby całkowicie usunąć tatuaż? Zdaje sobie sprawę, że raczej całkowite usunięcie tatuażu nie jest możliwe, ale jakie zabiegi polecacie ? Czy są one bezbolesne, czy również bolą? Jaki lekarz zajmuje się takimi zabiegami, bo rozumiem, że w studio tatuażu tego nie robią? No i nie polecam robienia tatuażu pod presją :/ ...

Byłabym wdzięczna za odpowiedź
napisał/a: maja-z1986 2014-08-22 00:49
A nie lepiej się było dobrze zastanowić zanim go zrobiłaś?
Z tego co wiem to nie da się go usunąć, może jakiś cover?
napisał/a: sabinka333 2014-08-22 15:26
Było, nie było...człowiek młody - człowiek głupi :) Poczytam na temat covera. Mimo wszystko chciałabym to skonsultować z lekarzem. Jestem z Modlina i szukam jakiegoś sprawdzonego dermatologa. Czy ktoś orientuje się może czy która z poniższych klinik jest godna polecenia?

www.klinikamurano.com.pl
http://novaderm.pl/
http://klinikaradosc.pl/dermatologia/#

Albo może ktoś zna inną?
napisał/a: maja-z1986 2014-08-22 22:57
A myślisz, że dermatolog ci pomoże? najprędzej to skonsultowałabym się w studiu tatuażu, bo tak otrzymasz najbardziej wiarygodną poradę, ci ludzie się tym zajmują i na pewno nie jesteś jedyną która żałuje. A gdyby się dało łatwo, tanio i bezboleśnie usunąć to ludzie w ogóle nie zastanawialiby się czy robić i co robić.
napisał/a: Menezis 2014-12-01 12:57
Niestety ja też muszę się przyznać, że mnie też kiedyś poniosło i w jedne z wakacji zrobiłam sobie tatuaż. Jak już się wygoiło wszystko, okazało się, że był totalnie spartaczony. No dosłownie masakra, jakbym miała na kostce wielką kolorową plamę. Zdecydowałam się usunąć w Extravaganza Wy-SPA Urody w Warszawie. Szczerze mówiąc, bałam się, że to będzie strasznie boleć, ale dostałam fajne znieczulenie i w ogóle tego lasera nie czułam i nie mam już tego dziadostwa na sobie:) Tatuaże są fajne, jak robi się u kogoś, kto umie je dobrze wykonywać:)
napisał/a: 2015-03-05 10:49
Chodzi Ci o Extrawaganzę na Rudzkiej w Wawie? Ja też tam usuwałam tatuaż i powiem wam szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Miałam zrobione fatalnie brwi i czułam się jak jakiś gremlin... musiałam się tego pozbyć i trafiłam do Pani Świeckiej. Jezu jaki człowiek jest niemądry robiąc coś czego nie przemyśli, a później żałuje i myśli jak się tego pozbyć. Ja już sobie nigdy nie zrobię makijażu permanentnego ani też żadnego tatuażu. Nawet nie ma szans.