Jak to jest z tą prezerwatywą?

napisał/a: Monika35 2015-02-25 13:54
Witam serdecznie, mam takie pytanie czytałam o skuteczności prezerwatyw i waha się ona od 88-98%( aby była najwyższa musi być stosowana zgodnie z zaleceniami producenta, oraz nie może być przeterminowana itp). no dobrze ale podczas zakładania prezerwatywy facet na pewno ma Preejakulat na czubki członka, i podczas zakładania może go dotknąć, czego następstwem jest to ze przeniesie go na zewnętrzną stronę prezerwatywy w chwili rozwijania, no i praktycznie rozumiem to tak ze jest wtedy możliwość ciąży no bo jest kontakt tego płynu bezpośrednio z pochwa, jak to w końcu jest nurtuje się z tym pytaniem, rozmyślam i moim zdaniem jakoś jest to nie do końca bezpieczne podczas zakładania. Proszę o odpowiedz ;)
napisał/a: Monika35 2015-02-28 11:26
ponawiam pytanie..
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-02-28 12:40
Zapewne medycyna zna 1, 2 przypadki ciąży na skutek zakładania prezerwatywy, ale biorąc pod uwagę że każdego dnia jest kilka milionów stosunków w prezerwatywie, myślę, że nie warto przejmować się 0,0000000000000000000000001 tego, że masz szansę na ciąże w ten sposób.

No i jako facet nie bardzo wiem jak podczas rozwijania prezerwatywy na jej zew. stronie ma być płyn preejakulacyjny, bo po prostu jest to technicznie niemożliwe ;)