jak szybko wybielić zęby

napisał/a: kasivniaaa9431 2009-07-15 13:00
mam pytanko czy jest mopże jakis sposób na szybkie wybielenie zębów domowym sposobem bez chodzenia do dentysty???
napisał/a: viki71 2009-07-15 15:30
Idż do apteki.Tam jest pełno takich preparatów.Nie nastawiaj się jednak,że efekt będzie po 1 dniu.Ostatnio używałam wybielacza z nakładkami to ok 20 min ma się to na zębach i dwa razy dziennie.W sumie trwa to w czasie ale wybielają się.Szybko to tylko w wybranych gabinetach stomatologicznych.Mają silniejsze preparaty i wspomagają się lampą.
napisał/a: kasivniaaa9431 2009-07-15 21:22
a ten wybielacz z nakładkami lala to ile kosztuje??
napisał/a: Damiaano 2009-07-15 21:33
http://www.bluedental.pl/Wybielanie-zebow/Wybielanie-zebow-metoda-nakladkowa.html


650 zł
napisał/a: viki71 2009-07-15 21:48
W życiu tyle nie płaciłam.Nie pamiętam ile ale nie więcej niż 100 zł.Dostaje się 3 nakładki,które wg.instrukcji dopasowujesz do zębów i dwie tubki wybielacza.Jak nie zapomnę to będąc w domu sparawdzę jaka to firma.
napisał/a: viki71 2009-07-16 12:35
Wybielacz to "Biała perła" i kosztowała 50 zł.Wcześniej kupowałam taką ale z pędzelkiem pojemniczek i chyba tamta była mniej problematyczna.Po umyciu smarowało się dokładnie zęby i po 20 min płukało buzie.Jedyna niedogodność to ,że musiałam się szczeżyć,żeby mi żel nie spływał do gardła.jAK DLA MNIE WYBIELAŁA SZYBCIEJ ALE NIE MOGŁAM TEGO DRUGI RAZ DOSTAĆ.
napisał/a: j21 2009-07-22 02:28
Ja polecam płyn do płukania jamy ustnej, jakiś na l. Reklamowali nie dawno. Ale to potem, po wybieleniu, żeby się efekt trzymał, ja stosowałam zielony i z lekko żóltawych zębów zrobiły się białe^^
napisał/a: marchewwa 2009-07-29 15:24
Witam. Ja wybielam zęby tylko domowymi sposobami. Jakoś nie wierzę tym ingerencjom dentystycznym. To wcale nieprawda, że każda pasta ma drobinki, które ścierają szkliwo. Polecam pasty Blanx, albo Beyond. Do kupienia są na www.centrumbieli.pl. Ja osobiście prócz pasty stosowałam http://www.centrumbieli.pl/Produkt/134/cleverwhite_-_system_wybielajacy. Naprawdę wart swojej ceny!
napisał/a: seton 2009-08-16 15:50
Przepraszam, że odświeżam stary temat, ale nie chcę zakładać nowego, skoro mam pytanie na temat wybielania
A mianowicie. Planuję sobie kupić w dniu jutrzejszym paski wybielające Blend-a-med Whitestrips. Czytałem o tym trochę w necie, i zauważyłem że wszyscy sobie to chwalą. Ale, wszyscy pisali, iż w trakcie terapii zęby stają się nadwrażliwe co mija po skończeniu terapii.
Chciałbym się zapytać, czy może się coś stać, gdybym oprócz stosowania tychże pasków, dodatkowo używał pasty wybielającej a la. BlanX czy Blend-a-med 3D white. Po prostu coś takiego co ma podobne działanie do tych pasków. Czy lepiej korzystać tylko z pasków, a pasty używać jakiejś innej która nie jest nastawiona również na wybielanie, a chociażby jakiś ziołowy Colgate czy coś.
napisał/a: ~Anonymous 2009-08-16 23:21
Wybielałam zęby u dentysty, zapłaciłam 500 zł. i różnica była niewielka, choć efekt miał się utrzymać przez dwa lata, to po dwóch miesiącach zatarła się. Ponoć wybielanie maksymalnie kończy się zmianą koloru o 2 tony i to nie zawsze, bo nie wybielisz ponad swój naturalny kolor;
Poza tym jeżeli chcesz utrzymać efekt (o ile jakiś jest) to najlepiej zrezygnować z kawy i herbaty.

Może wystarczy Ci wizyta u dentysty (prywatnie) mająca na celu usuwanie osadu i kamienia (ok. 100 zł.) a bardzo rozjaśnia uśmiech :)

Ja już sobie daruję wybielanie. Bolało w trakcie, później nie miałam żadnych podrażnień;

Na temat wybielania było już w tym dziale i w dziale "zdrowie i uroda", także wpisz w wyszukiwarkę.

O pastę wybielającą zapytaj w aptece.
napisał/a: ~Anonymous 2009-08-16 23:24
Choćby tu: http://commed.pl/post95680.html?hilit=wybielanie%20z%C4%99b%C3%B3w#p95680
napisał/a: seton 2009-08-17 13:33
Mnie póki co nie stać na wybielanie u stomatologa, dlatego tez muszę sobie pozwolić na jakąś tańszą metodę. I dlatego też chciałem poużywać tych pasków, albo chociażby jakiejś specjalnej pasty/płynu.