jak schudnąć szybko i skutecznie ?

napisał/a: filipinka888 2013-05-23 18:05
Witam potrzebuje schudnąć szybko i skutecznie. Wymyśliłam sobie, że bede ćwiczyć aerobic, a także na basen chodzić, tylko chce wziąć do tego jakiś suplement diety żeby jak najszybciej cieszyć się efektami. Myślałam o Acai Berry http://dermalab.pl/85,acai-berry-select.html, podobno są dobre i skuteczne... zgadzacie się z tą opinia czy możecie mi coś innego doradzić ?
napisał/a: Bartosz Kulczyński 2013-05-25 00:42
Witaj,

szczerze mówiąc tego typu suplementy to zbędny wydatek. Zdecydowanie więcej efektu przyniesie przeznaczenie tych pieniążków na zdrową żywność, czy karnet na fitness, czy gdziekolwiek indziej, gdzie będziesz mogła poćwiczyć, spędzić aktywnie czas. Zacznij od zwiększenia aktywności fizycznej, wykluczenia z diety fastfoodów i słodyczy, a wzbogacenia jej w warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, ryby. Zobaczysz, że efekty przyjdą bez suplementów! Obserwuj swój organizm, masę ciała, samopoczucie. Bądź systematyczna w swoich postanowieniach :) to droga do sukcesu!

Pozdrawiam,
Bartosz Kulczyński, poradnia dietetyczna, www.dietactive.pl
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-05-27 12:12
Obowiązkowo spożywaj cynamon:

[url_special=http://zdrowe-zywienie.wieszjak.polki.pl/produkty/319008,Czy-cynamon-jest-zdrowy.html:14yr0j8w]http://zdrowe-zywienie.wieszjak.polki.pl/produkty/319008,Czy-cynamon-jest-zdrowy.html[/url_special:14yr0j8w]
napisał/a: DietBox.pl 2013-05-31 12:32
Aby schudnąć skutecznie warto poradzić się dietetyka, który opracuje odpowiedni plan diety. Jeśli efekty będą zbyt szybkie, możemy doprowadzić do niechcianego efektu jo-jo. Już sama zmiana nawyków żywieniowych sprawia, że zaczynamy wyglądać szczuplej, a uzupełnienie tego porcją ruchu działa cuda. :)
napisał/a: agrestowa 2013-06-04 16:02
Dietetyk to dobry pomysł. Chociaż mnie dietetyk zaproponował nie układaną przez siebie dietę, a Dietę Cambridge. W sumie to czułam się trochę jak przypadek "ostatniej szansy", więc postanowiłam spróbować. DC zaproponowano mi tylko na początek, bo miałam do zrzucenia bardzo, naprawdę bardzo dużo. Osobiście nie wierzę w coś takiego, jak schudnąć szybko i skutecznie, bo równie szybko i skutecznie pojawia się znienawidzone jojo. Dlatego chudłam powoli i nadal chudnę. Mam za sobą 15 kg z planowanych 24 i czuję się naprawdę fajnie ze świadomością, że powoli udaje się dojść do siebie. Tym bardziej, że powoli mogę też wdrażać jakiś ruch, a wcześniej miałam przeciwwskazania medyczne.
napisał/a: karinek1 2013-06-12 12:23
Na pewno suplement diety nie zapewni spektakularnych efektów, trzeba wziąć się za siebie, ćwiczyć regularnie. Sama mam problem z kilogramami, ale odkąd wzięłam się do pracy nad sobą widzę efekty. Lubię też czytać blogi innych osob, które mają podobne problemy co ja, w sieci pełno jest blogów osób, które stosują rożnego rodzaju treningi. To dobra grupa wsparcia, oprócz tego ćwiczę dużo z piłką, biegam. Jestem z siebie bardziej zadowolona kiedy patrzę w lustro...
napisał/a: agrestowa 2013-06-14 09:48
To na pewno. Ale na etapie, kiedy zaczynałam program odchudzania to ja miałam przeciwwskazania medyczne do ruchu niestety. W takiej sytuacji suplement okazuje się być dobrą rzeczą na start. Stąd pewnie określenie "dieta ostatniej szansy". Teraz oczywiście ruszam się i strasznie mnie to cieszy.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-06-15 22:41
Suplementy to tylko uzupełnienie diety oraz treningu. Zazwyczaj przy odchudzaniu stosuje się suplementy mające za zadanie podkręcić tempo metabolizmu oraz termogenezę. Dobrym i sprawdzonym spalaczem tłuszczu którego używam przy układaniu planów treningowych jest Dymaburn, jednak przed użyciem jakiegokolwiek spalacza należy wykluczyć u siebie schorzenia związane chociażby z tarczycą, cukrzycą, układem sercowo-naczyniowym. Ruch to podstawa aby wywołać ujemny bilans kaloryczny i zmusić organizm do czerpania zapasów energii z tłuszczu zawartego w tkance podskórnej jednak nie każdy może pozwolić sobie na takie ćwiczenia gdy występuje problem z układem ruchu, w takim przypadku o ćwiczenia można zapytać Fizjoterapeuty tak aby miały pozytywny wpływ na zdrowie oraz potęgowały działanie diety, suplementów.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-06-24 08:51
Jakby Panie jednak chciały ukryć kilka kilogramów to polecam lekturę :)

[url_special=http://moda.wieszjak.polki.pl/zelazne-zasady/312050,Usun-zbedne-kilogramy--optycznie.html:2qgss4jr]http://moda.wieszjak.polki.pl/zelazne-zasady/312050,Usun-zbedne-kilogramy--optycznie.html[/url_special:2qgss4jr]
napisał/a: Ewcia10i3 2013-06-25 20:36
agrestowa a mogłabyś coś więcej o tej diecie napisać? W jakim czasie zrzuciłaś to 15 kg? No i ogólnie jak sie czujesz na diecie i na czym ona polega... Ja mam do zrzucenia jakieś 10 i nie mogę sie za to zabrać, brak silnej woli chyba no i za bardzo lubię słodycze niestety...
napisał/a: agrestowa 2013-06-29 18:44
W cztery miesiące niecałe. I nadal chudnę, ale już stabilizując się. Ogólnie chodzi o to, że jesteś na bardzo niskich ilościach kalorii, ale z zaspokojeniem dziennego zapotrzebowania na witaminy itp. Masz sześć stopni do "zaliczenia" i po zrzuceniu tego co założyłaś, zaczynasz stopniowo normalnie jeść. Przez cały czas jesteś pod opieką i możesz liczyć na wsparcie, włącznie z podrzucaniem przepisów pomagających zmienić nawyki żywieniowe i utrzymać efekt. Pewnie dlatego nie ma wrednego jojo :)
napisał/a: optymistka211 2013-06-29 20:30
Agrestowa 4 miesiące to już sporo jesteś na diecie. Też na niej byłam ale pół roku temu. Mi wystarczyły 3 miesiące bo pozbyłam się 10 kg i tyle mi starczyło. Ale do teraz korzystam z ich przepisów na dania które mają na swojej stronie.