Jak schudnąć by nie stracić rozmiaru miseczki?

napisał/a: ilona2997 2013-05-04 22:20
Mam prośbę, o polecenie takiej diety, by zachować w miarę możliwości wielkość biustu. Mam 16 lat, ważę 83 kg przy wzroście 175 cm.
Zaczęłam ćwiczyć bieganie.
napisał/a: ewka35 2013-05-05 17:46
Piersi to gruczoły piersiowe i tkanka tłuszczowa.
Jak schudniesz to "schudnie" też rozmiar miseczki innej możliwości nie ma...........a już na z pewnością żadnej diety cud.
napisał/a: Nya desu 2013-05-13 20:46
Tak jak Ewa napisała. Innej opcji nie ma. Kwestia tylko taka, jakie masz predyspozycje, bo ja nawet jak schudłam kilkanaście kg, to biust i tak duży został. Idź do brafitterki po odpowiedni biustonosz :) Dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda na wygląd piersi. Jesteś młoda, więc im wcześniej zaczniesz nosić dobrze dobrany stanik, tym lepiej dla Ciebie. To wzglednie duży koszt, zwłaszcza dla nastolatki (od ok. 100zł wzwyż) ale na prawdę warto.
napisał/a: ewka35 2013-05-13 21:03
Prawdą jest też to co napisała Madzia:D
Ale Ty masz dopiero 16 lat,Twój biust nadal rośnie i sama najlepiej wiesz jakie ma predyspozycje...............prościej mówiąc czy chce mu się wisieć czy sterczeć
Sorki ale to chyba najbardziej klarowne przekazanie tego co mam na myśli.
Sport w Twoim wieku jak najbardziej wskazane żeby zacząć a o biust raczej nie powinnaś się martwić.
Używaj odpowiednich biustonoszy jak zostało to powiedziane i uprawiaj sport.................a z pewnością i figura i biust ładnie będą się prezentować:)))
Pozdrawiam.