Jak radzić sobie z bardzo suchą skórą na ramionach i nogach

Marg
napisał/a: Marg 2009-10-05 00:22
Ada062 napisal(a):Ja na suchą skóre na ramionach, dłoniach, nogach i piętach używam kremu Keranorm-bardzo nawilżającego, zaś do twarzy mam Nanobase-również nawilżający ale również z działaniem regenerującym.


A te kremiki tez fajne, tylko troche drozsze niestety, a po wakacjach wiadomo jak finanse.. Pozostane przy swoim ,ale osobiscie moge je polecic, bo tez zdarzylo mi sie uzyc. Do dzis mam gdzies chyba jeszcze jakies probki.
napisał/a: Jolka78 2009-11-01 11:00
Ja też używam keranormu na wysuszoną skórę na łokciach, działa bardzo dobrze. Fakt nie jest aż taki tani, ale bardzo wydajny. Wart jest swoich 30 zł.
Marg
napisał/a: Marg 2009-11-02 00:57
Jolka78 napisal(a):Ja też używam keranormu na wysuszoną skórę na łokciach, działa bardzo dobrze. Fakt nie jest aż taki tani, ale bardzo wydajny. Wart jest swoich 30 zł.


Mi sie wydaje, ale moge sie mylic ze ten krem jest przeciw wrastaniu wloskow, to prawda? Wydaje mi sie ze kiedys mi go kolezanka polecala (????) wlasnie w tej kwestii. Ale moze myle nazwy...
napisał/a: annas611 2009-11-03 14:39
Ja od jakiegos czasu mialam znow strasznie sucha skorke, chyba od zimna i jak robie sobie kapiele to wlewam kilka kropli oliwki dla dzieci do wanny i bardzo dobrze dziala to na moja skore. Pozdrawiam
Marg
napisał/a: Marg 2009-11-09 00:36
annas61 napisal(a):Ja od jakiegos czasu mialam znow strasznie sucha skorke, chyba od zimna i jak robie sobie kapiele to wlewam kilka kropli oliwki dla dzieci do wanny i bardzo dobrze dziala to na moja skore. Pozdrawiam


To fajny sposob, prawda. Tylko i tak nie zalatwia sprawy nawilzenia skory, jakos d srodka, zeby ona wygladala na taka zdrowa.
napisał/a: Soniqa 2009-11-16 21:47
A ja polecam balsam Lipikar z la roche posay, jest rewelacyjny, super nawilża i przynosi natychmiastową ulgę i poprawę wyglądu. Świetna jest też oliwka do mycia z tej samej serii
napisał/a: Wenus7 2009-11-21 00:22
A ja polecę najprostszy i najtańszy produkt na takie dolegliwości.
U mnie działa zawsze idealnie - poczciwa maść z wit. A
napisał/a: Jolka78 2009-11-30 02:37
Mi sie wydaje, ale moge sie mylic ze ten krem jest przeciw wrastaniu wloskow, to prawda? Wydaje mi sie ze kiedys mi go kolezanka polecala (????) wlasnie w tej kwestii. Ale moze myle nazwy...[/quote]

To prawda, ale przede wszystkim jest to krem bardzo mocno nawilżający, a zapobieganie wrastaniu włosków, to jakby skutek dodatkowy.
Marg
napisał/a: Marg 2009-12-01 09:26
Wenus7 napisal(a):A ja polecę najprostszy i najtańszy produkt na takie dolegliwości.
U mnie działa zawsze idealnie - poczciwa maść z wit. A

Objetosciowo jest niewielka, dlatego malo wydajna... ale to prawda, nawilza ladnie. No i kwestia zapachu, to juz wedlug gustu :)
Marg
napisał/a: Marg 2009-12-01 09:30
Jolka78 napisal(a):
To prawda, ale przede wszystkim jest to krem bardzo mocno nawilżający, a zapobieganie wrastaniu włosków, to jakby skutek dodatkowy.


Moja kolezanka polecala wlasnie w tej kwestii. Podobno super rezultaty juz od pierwszego uzycia, wlosy nie wrastaja na dlugo. Pewnie to jakos jest powiazane to niewrastanie z nawilzaniem. Pozdrawiam!
napisał/a: Oktavia 2010-04-14 11:24
Adnotując do pierwszych postów, dotyczących nawadniania od wewnątrz, to muszę dodać, że naprawdę dobrym wspomagaczem w takich przypadkach są preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Znane firmy proponują je w dość wygórowanych cenach, ale znalazłam Skin Comfort (najczęściej kupuję przez internet, bo mało która apteka stacjonarna to sprzedaje), jest stosunkowo niedrogie, biorąc pod uwagę fakt, że jedno opakowanie starcza mi na miesiąc. Skóra naprawdę odżyła do tego stopnia, że znajomi, którzy nie widzieli się ze mną jakiś czas pytali, czy rzuciłam palenie, bo mam taki świerzszy wygląd nabrałam kolorów. Więc osobiście polecam, bo działa.
napisał/a: yasiek23 2010-04-29 12:18
Polecam kąpiele w soli morskiej(z prwdziwego morza).Doskonale nawilża śkórę.