Jak pozbyć się ciemnych przebarwień

napisał/a: scipio 2014-05-12 11:27
Mam 19 lat. Około pół roku temu na penisie pojawiły mi się dwa duże, bolące pryszcze, był to jednorazowy przypadek. Po jakimś czasie, jak mi przechodziły zmieniły się w strupy, potem strupy odleciały i zostały mi dwa, lekko zaczerwienione okręgi o średnicy ok 4-5 mm każdy. Następnie zaczęły ciemnieć i myślę, że po około miesiącu lub dwóch uzyskały barwę znacznie ciemniejszą niż skóra na moim penisie. Do tej pory nic się nie zmieniło i mam dwa, ciemne, nieestetycznie wyglądające placki. Ktoś mógłby mi poradzić jak się ich pozbyć?
napisał/a: piotrosiama 2014-05-12 15:50
A jaka była przyczyna pojawienia się tych pryszczy, konsultowałeś się już z dermatologiem/urologiem, czym się leczyłeś ?
napisał/a: scipio 2014-05-12 16:13
Nie konsultowałem się z żadnym lekarzem, nie wydaje mi się, aby tu przyczyna powstania była istotna. Jak nabrzmiały i łój ze środka podszedł pod skórę, wycisnąłem je, przemyłem, po czym zaschły, zrobiły się strupy i odpadły, czyli standardowa procedura
napisał/a: ula_kc 2014-05-20 07:16
Miałam podobny problem i niestety posżłam do kosmetycznki.Zaczeła mi zabiegi kwasami owocowymi po których moja skóra stała sie tragiczna i do tej chwili mam skórę bardzo wrażliwą i alergiczną wręcz.Pani dermatolog(ostatnia deka ratunku) poradziła mi łykanie tabletek kolagenowych.Po 3 miesiącach zauważyłam dobre nawilżenie skóry i zanikanie tych ślaów .plam na skórze nawet od słońca..
Minęło 3 lata a ja andal łykam kolagenowe tabletki ale teraz kupuje je sama w internecie na stronie polskiego taniego sklepu noblemedica.pl. Wygląd skóry poprawił mi się bardzo,zmarszczki mimiczne wygładziły a cera jest nie do poznania.Wiem jedno że to co pomaga garstce ludzi nie pomoże wszystkim.Spróbuj tych tabletek a sam się przekonasz.