Jak powstrzymac proces wypadania wlosow

napisał/a: Mariusz_ 2011-07-14 19:34
... moj problem to przezedzanie sie wlosow na czubku glowy, wlosy sa od pewnego czasu w tym miejscu sa zadsze i podczas mycia duzo wlosow wypada ... wiem, ze to jest uzaleznione od hormonow w organizmie ... czy jest jakis sposob aby zachamowac ten proces ? mam wrazenie, ze jezeli juz calkiem wypadna bedzie zapozno na cokolwiek ... prosze o rade ?
napisał/a: dafff 2011-07-14 19:36
Nie tylko od hormonów. Mają na to wpływ również czynniki genetyczne. Czy mężczyźni w Twojej rodzinie również borykają się z tym problemem?
napisał/a: Mariusz_ 2011-07-14 21:35
... problem wlasnie w tym, ze cala moja rodzina ze strony matki jak i ojca nie ma problemu z lysieniem, ojciec ma bardzo geste wlosy ... ja tez do niedawna jeszcze takie mialem, dopiero od jakiegos czasu zauwarzylem te zmiany ...
napisał/a: Marzenn54 2013-09-27 18:37
Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie podstawowe czynniki wpływają na to że włosy wypadają nam z głowy ;/ Ostatnio przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na owlosionywojownik.pl/jak-powstrzymac-nadmierne-wypadanie-wlosow opisane są tam domowe sposoby przeciwko wypadaniu włosów, profesjonalne środki, oraz z jakich zabiegów można skorzystać.