Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: Malicka1 2016-01-14 14:28
Idealna dla Ciebie będzie Mixa http://www.mixa.pl Mają kremy bardzo delikatne, a przy tym skuteczne. Twoja cera będzie Ci za nie wdzięczna.
napisał/a: wikam2 2016-02-12 17:01
[url_special=http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/sklad-dobrego-kremu-przeciwzmarszczkowego-co-powinno-sie-w-nim-znalezc,pielegnacja-skory-artykul,10415408.html:9p22z9ih]http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/sklad-dobrego-kremu-przeciwzmarszczkowego-co-powinno-sie-w-nim-znalezc,pielegnacja-skory-artykul,10415408.html[/url_special:9p22z9ih]
napisał/a: Martyna11 2016-02-18 23:25
Ja mam straszny problem ze zmarszczkami :( W najgorszym stanie jest mój dekolt i dłonie, nie mogę na nie patrzeć... Mocno zastanawiam się nad jakimś zabiegiem. Co polecacie? Macie doświadczenia z Linerase, ten preparat podobno można stosować na twarz, szyję, dłonie i dekolt. Stosowałyście?
aquastop_rad
napisał/a: aquastop_rad 2016-02-22 22:14
W przypadku kremów przeciwzmarszczkowych polecam te, które zawierają ekstrakt z propolisu. Poprawia on sprężystość skóry, dzięki czemu wygładza ją i wypłyca zmarszczki. Poza tym wpływa na mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych i limfatycznych skóry, a tym samym powoduje odmłodzenie jej przemian metabolicznych.
napisał/a: henryk_saw 2016-02-25 10:10
AquastopRadioterapia napisal(a):W przypadku kremów przeciwzmarszczkowych polecam te, które zawierają ekstrakt z propolisu. Poprawia on sprężystość skóry, dzięki czemu wygładza ją i wypłyca zmarszczki. Poza tym wpływa na mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych i limfatycznych skóry, a tym samym powoduje odmłodzenie jej przemian metabolicznych.



To brzmi jak reklama.
napisał/a: rozmaryn8 2016-03-08 14:15
Ja na szczęście odziedziczyłam urodę po swojej babci, więc mnie dotyczą tylko zmarszczki mimiczne koło oka, tak zwane kurze łapki. A ponieważ bardzo się boje medycyny estetycznej wolę postawić na dobre kremy i podkład z serum przeciwzmarszczkowym Loreala. Jak dla mnie odpowiednio nawilżona skóra, którą wieczorem starannie oczyszczam i smaruje kremem jest podstawą sukcesu. Podkładu nie nakładam tonami, tylko delikatnie rozprowadzam, żeby tworzył delikatną i rozświetloną bazę pod makijaż.
Jeśli kobieta wie, jak wykorzystać duże oczy lub pełne usta to naprawdę zmarszczki mimiczne stają się niewidoczne.
napisał/a: inka_26 2016-03-10 15:12
zdecydowanie żaden z kremów nie przyniesie natychmiastowych efektów, poza tym na każdego inaczej będzie on działał, może warto udać się do dobrej kosmetyczki być może zaproponuje jakieś sensowne rozwiązanie, nie mam na myśli jakiś zabiegów,ale moze dobierze do Pani skóry odpowiednie kosmetyki
napisał/a: k_jaruga89 2016-03-23 14:51
Ja polecam, tak jak już kilka osób przede mną dr Ireny Eris. Cała seria przeciwzmarszczkowa jest świetna. Nie są może najtańsze, ale nie są też z najwyższej półki cenowej. Dobrze jest poszukać taniej i dobrej apteki, gdzie można je kupić taniej.
napisał/a: asiajoa 2016-03-31 21:41
Ja uważam, że działa terapia łączona. Czyli: nawilżanie, oczyszczanie, złuszczanie i ujędrnianie. Ja na co dzień stosuję kremy, dbam o demakijaż, robię co tydzień peeling. Dwa razy w roku peeling i kwas w gabinecie. Ostatnio przymierzam się do zabiegu thermage (mówią na to "lifting bez skalpela). Moja znajoma z pracy robiła i wygląda naprawdę ekstra, a co dla mnie najważniejsze, nie było żadnych śladów, więc nikt nie komentował, że poszła (wiecie jacy bywają ludzie)... Ona robiła to w Viva-Derm w Warszawie, podobno świetni specjaliści.
napisał/a: ja_poziomka 2016-04-05 19:47
Ja mam znowu tak, że skóra mi zaczyna zwisać, nie jestem jeszcze stara, ale jak mi kosmetyczka powiedziała, że geny słabe. Ale raz poddałam się zabiegowi liftingującemu w klinice Mirackiego i muszę przyznać, że wyglądam fajnie :) podbródek zniknął, a teraz czaję się na liposukcję z ud i przeniesienie troszkę tłuszczyku do ust :)
napisał/a: L0TKA 2016-04-06 10:41
nie wiem czy zdecydowałabym się zabieg liftingu, wydaje mi się, że trzeba się pogodzić ze starością.
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2016-04-20 22:02
Lifting to zabieg zbyt inwazyjny, ja też nie byłabym do końca przekonana. Moja mama robiła sobie zabieg falami radiowymi - scarlet w Profemedzie w Poznaniu i jest zadowolona z efektów, ja też zauważyłam poprawę skóry na jej twarzy, a co za tm idzie ma lepsze samopoczucie i wręcz promienieje. Moim zdaniem - warto :)